Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek írjak a gyereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak a gyereknek facebookon, hogy szálljon le a barátnőmről?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel féléve vagyunk együtt. Minden jól ment egészen addig míg szeptemberben el nem kezdte a főiskolát. Októbertől észrevettem, hogy megváltozott. Új barátai lettek, eljár velük bulizgatni, ilyenkor ugyan engem is elhív. Az új baráti társaságában van egy fiú, akivel szemmel láthatóan jól érzi magát. Kissé zavar, hogy még az én társaságomban sem nevet 1 óra alatt annyit mint azzal a fiúval és tényleg csak úgy sugárzik mellette. Lehet, hogy ezt csak bemesélem magamnak, de annyira irritál, hogy tudom, hogy naponta több órát is együtt vannak a suliban, és, hogy ott ez a kapcsolat elmélyülhet.


Gondoltam, hogy írok a fiúnak, hogy hagyja békén a barátnőmet vagy pedig azt írom neki, hogy a barátnőm nem akarja látni


2012. dec. 10. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak rontanál a helyzeten.
2012. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőddel beszéld meg, hogy téged ez zavar
2012. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a bnőddel. És ha a fiú azutánis vele lóg miután ő visszautasította a közeledését akkor b@zd szét. Mellesleg ismerős a szitu -.-"
2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
képzeld el mit tennél, ha még nem lenne facebook.
2012. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pj0tr ***** válasza:

Persze írj neki a facebookon.

És akkor ő majd többet nevet az üzeneteden egy óra alatt, mint a barátnőddel.

2012. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne írj. szánalmas.

és ha én lennék a fiú helyébe, és látnám hogy ez zavar téged, csak még jobban csapnám a szelet csajodnak, különösen, ha még írnál is üzit.


A legjobb iylenkor az, ha egy társaságba vagytok, olykor olykor, elkapod a csajod, magahdhoz szorítod, és váltotok egy szenvedélyes csókot, / ölelést ott midnneki előtt, ezzel fitoktatva, hogy ő bizony a tiéd.

2012. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pj0tr ***** válasza:

#6 sőt ha már úgyis mindenki ott van, akár körbe is hugyozhatja... Az pont olyan szánalmas.

Ha a csaj menni akar, akárhogy kapálózol menni fog. Ha nem akkor pedig akárhogy nyomulhat a másik.

2012. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az azért meredek elnne...

maiz hoyg szánalamas???? pont nem. az nekem pl elrettentő, ha látoma csajon is hogy csukott szemmel csokol, és ugy megy oda a pasijához hogy nahh, érdeklődve, stb nem unottan... Ha látja a kívülálló pasi, ogy boldog a csaj vele, akkor ottbiszony sok esély elszalad, és azt hagyom is általába. mert a boldogságból nemfog a bizonytalan felé menni, mégha tezsemazt sármosabb, vicesebb a pasi.

ki kell fogni, ha veszekedés volt, vgay épp roszba vannak ,akkor könnyű lenyulni vki csjaát.

2012. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!