Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan nyavalyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan nyavalyog férfi létére. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt, teljes szívemből szeretem őt és alapvetően elfogadom minden hibájával együtt, egyetlen dolog van, amit nem bírok elviselni benne: a folyamatos nyavalygását.

Panaszkodik, mert hideg van ( ezt 2 percenként elmondja, ha pl- várjuk a buszt), mert dolgozni kell, mert korán kell kelni, mert fáj a dereka, mert nem született gazdagnak, mert sorba kell állni valahol - megőrjít egyszerűen, nem bírom hallgatni néha. Picikét még kiábrándító is.


Viccesen, mosolyogva, néha már idegesen megszoktam jegyezni, hogy "Drágám, ne szenvedj már állandóan, inkább tűrj egy kicsit, mint egy férfi:", de semmi nem változik.


Szerintetek?


2012. dec. 10. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
ő a tipikus magyar megtestesítője. a tipikus magyarról azt kell tudni, hogy egyfolytában panaszkodik. a Szomszédok c. sorozat pedig még adja is alájuk a lovat
2012. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem kezdje le te is ugyanugy nyavalyogni mindenen

és majd észreveszi magát!

2012. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van ilyen. nekem is volt ilyen exem. de gondolj bele.. ha már fél év után alig bírod és kikészít, mi lenne, ha mondjuk 10 éve lennétek együtt. szerintem ha nem változik, eléggé egyértelmű a kapcsolat kimenetele. nekem is be kellett látnom egy idő után, hogy bár alapjában véve pozitív személy vagyok, a folyamatos nyavalygása és negatív hozzáállása lehúz engem is, a (másfél éves) kapcsolat végére már nem is önmagam voltam emiatt. szerintem pár hónap/év, és kiábrándulsz.
2012. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vaslapáttal vágd fejbe és olyan lesz mint a Sátánka cimü filmben a főszereplő:DDD

Am vagy elfoadod vagy elhagyod mert valoszinüleg ez annyira belerögzött h nem tud rajta változtatni.

2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

megértelek,és nem picit kiábrándító,az én párom is pont ilyen


-hideg van,ne menjünk boltba,mert olyan hideg van,fel kell öltözni,de ő nem akar

-meleg van,maradjunk a hűvös szobában,nem akar izzadni

-ha üdítőt töltöttem,neki egy milliméterrel kevesebbet töltöttem,töltsek ugyanannyit,biztos sajnálom,nem foglalkozom vele eléggé....



múltkor mi is állunk a buszmegállóban,hogy elmegyünk vásárolni,ő sapkában,sálban,kesztyűben,én meg csak kabátban,ő elkezdett nyavalyogni,hogy menjünk haza...mert hideg van

2012. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ő pattogi és Kerei együttes megtestesítője. pech
2012. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy nem tudnék egy ilyen "férfit" elviselni, mert egyszerűen nem is tudok férfiként felnézni egy ilyen "férfira"...de ahogy már írták, tipikus magyar, sír mindenen, és arra készülj fel, hogy ha majd komolyabb problémáitok lesznek az életben, akkor is nyavalyogni fog ahelyett, hogy megoldaná....így készülj fel a jövőre :)
2012. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igaza van a 81-esnek

én írtam hogy hasonló a párom,én is szeretem,de ha van valami nagyobb probléma,nekem kell helyt állni,mert akkor is

nyafogásba kezd

2012. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én azt javaslom büntesd meg, amiért ilyen nyafogós kisfiú volt.


még lehet h élvezni is fogjátok... ;)

2012. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!