Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem az én hozzáállásommal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az én hozzáállásommal van baj, hanem az egész világ áll rosszul hozzám?

Figyelt kérdés

Remélem érzitek az iróniát.

Az a helyzet, hogy párkapcsolatok terén igen ramatyul állok. Ha össze is jön, 2 hónapnál nem tart tovább...Nemtom, mit csinálok rosszul, a hozzáállásommal nem vágom mi a baj, vagy min kéne változtatni(?) Mer ha egy csaj kidob, kioszt , otthagy, leordít, kioktat, vagy eleve nem hajlandó összejönni velem, hát akkor én csak vállat vonok, és lesz*rom!!!



#szex #csaj #párkapcsolat #nem oszt nem szoroz
2012. dec. 11. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó a hozzáállásod, nem kellene emiatt depressziósnak lenned.
2012. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nem vágom, hogy a csaj akivel kavartam , miért dörgöli az orrom alá, hogy összejött mással.-.-
2012. dec. 11. 08:31
 3/7 Jézus :) ***** válasza:
Azt akarja, hogy zavarjon téged. Attól érzi jól magát. Növekszik egója.
2012. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

-Figyelem, egy őrült szembe megy a forgalommal az autópályán!

-Mi az, hogy egy, hát mindenki szembe jön!

2012. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy a baj, ha már azt se látod, ha veled van gond. Talán ez a közöny és nemtörődömség az, ami miatt ellenszenves leszel idővel vagy már kezdettől.

Én a helyedben felkeresnék exeket (akik nem friss szakítások), és megérdeklődném mi volt a baj. Ők már kicsit objektívebbek, mintha friss szakítás után kérdeznéd. Abból csak vagdalkozás lesz.

2012. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő nagyon fiatal, kár megkérdezni a régieket. A közömbösség és közöny részedről az van. Most már érted, nem a megszerzés a nehéz a megtartás. Ja azért mondják lesz másik, mert nőből sokkal több. Ezért osztoznak a férfiakon v. nem jut. 2 hónap ? Ez még nem is kapcsolat. Messze van még tőle. Ha viszont mást talált, akkor már kezdettől fogva más után nézett. Nem foglalkozol velük. Tudod az embert vált pár szót a másikkal lehet érezni milyen vagy. Lehet ők ezt csak később érzékelték. Próbálj kicsit változni, de rajtad múlik. Ez csak tanács.
2012. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha ilyen kozonyos vagy az kiborito. Ilyen pasi nem sok csajnak kell,vagy nem sokan toleraljak. Vagy figyelsz a lanyra,tiszteled, udvarolsz, bizni lehet benned es erzik rajtad,hogy szereted, vagy a tobbivel rezeg a lec. Meg gyerek vagy,vagy nincs szukseged parkapcsolatra,ha iyen vagy. Bocs,de veled van a baj.
2012. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!