Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit vennétek neki? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vennétek neki? Többi lent!

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem ebbe a kategóriába tartozik.. A barátom 19 éves,most lesz a születésnapja és nem tudom,hogy mit vegyek neki ajándékba most és majd karácsonyra. Focizik,van kocsija,mindene meg van,amit szerettem volna adni neki születésnapjára,azt megkaptam tőle mikulásra.. Az ékszereket nem szereti,innentől kezdve kifogytam az ötletekből. :( Légyszi,segítsetek! Előre is köszi! :)))

2012. dec. 11. 18:04
 1/5 anonim válasza:
Ha szeret olvasni akor vmi focista könyvtét vagy vmi ajándékot a kedvenc csapata logojával
2012. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lombszívó.
2012. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon emberfüggő.


Én szoktam örülni egy regénynek, de én ugye olvasok is. :)


Ha focizik akkor kedvenc csapatának+kedvenc játékosának a mezét, mármint csak a pólót, piacon, illetve több boltban lehet kapni.


Majd még gondolkodok, hátha eszembe jut még valami...

2013. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah nem is néztem a kommenteket, látom egyes válaszoló már leírta... :D
2013. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg képregényt, Watchmen pl. ha az ilyesmi bejön neki.
2013. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!