Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós kapcsolatban, ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban, ill. házasságban élő hölgyek válaszát várnám leginkább, hogy vennétek ha a párotok azzal az ötlettel állna elétek, hogy az együttlétek színesítése esetleg jobbá tétele érdekében használjatok segédeszközt, pl. vibrátort?

Figyelt kérdés
Vagyis nincs gond az együttlétekkel csak színesíteni más dolgokat úgymond kipróbálni szeretne. Mi a véleményetek erről?
2012. okt. 9. 20:44
 1/4 Évike147 ***** válasza:
Google-ba írd be, hogy szex tippek, kidob rengetek érdekes, hasznos oldalt, én is így szoktam utána olvasgatni és nagyon jó ötleteket szoktam meríteni :) felesleges lenne most itt felsorolni a repertoárt, ha utánaolvasgatsz akkor úgyis lesz ami megragadja a fantáziádat :)
2012. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyuszitappancs87 válasza:
Nálunk ez konkrétan megtörtént! A párom szerette volna így izgalmasabbá tenni az együttléteinket. Nekem nem volt ellenvetésem, így együtt elmentünk egy szakboltba, és megvettük a nekünk tetsző darabot! Szoktuk használni, de nem mindennapos! Ezek az eszközök valóban arra szolgálnak, hogy színesítsék az együttlétet, de én személy szerint nem használnám minden alkalomra. Ha bízik benned a párod, akkor nem hinném, hogy rosszul fogadná az ötletet! Amennyiben mégsem díjazná, semmiképp se erőltesd!
2012. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat 1. majd utánanézek milyen dolgokat írnak

2. tök jó hogy nálatok ill. neked bejött ez a dolog remélem nálunk is működni fog.

2012. okt. 11. 21:08
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ugyanerre a kérdésre válaszoltam egy másik topikban is:)


Akkor ide csak bemásolom:

" Nekem a mostani párom nem merte szóba hozni, mert tudta, hogy anno az ex-férjemmel bevetettünk ilyesmit, de nem jött be, sőt!

Aztán egyszer mégiscsak kibökte, hogy izgatná a dolog. Én meg úgy gondoltam, hogy az első férj se volt az igazi, mégis nekifutottam még egyszer, miért ne tenném félre az előítéleteim?

Megbeszéltük, hogy én választom ki és rendelem meg. Nem bántam meg:) Sőt, közben bővült a kínálat, de azokat már a párom válogatta ki:)

A végén oda jutott a dolog, hogy magam is nyitottam egy szexshopot:D"

2012. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!