Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs soha szerencsém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs soha szerencsém? Hol rontom el? 18/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem, párkapcsolatok terén soha nem mosolyog rám a szerencse. A külsőségekkel semmi gond, úgy érzem szellemi téren is rendben van minden. A fiúkkal szemben viszont mindig visszahúzódóbb voltam. Fogalmam sincs mit tehetnék az ügy érdekében, szórakozóhelyen eléggé nehézkes az ismerkedés, az ismerkedős oldalak nem jöttek be, ezeken kívül meg max annyit tehetek, hogy várom a sültgalambot. Ti mit tanácsolnátok nekem? Hogy ismertétek meg a párotokat? :)
2012. dec. 11. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.Majs össze jön.Ne akard.Jön az magától :)
2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Háh.Eddig csak a fiúk rinyáltak,most elkezdődik a rinyálós lányok korszaka.Éljen a változatosság!

21/F

2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,ne aggódj,majd megtalálod az igazit,ne görcsölj rajta,akkor nem fog összejönni.Én mindig úsztam az árral,és nem görcsöltem rajta,mindig bejött.
2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Idő mint a tenger...

;)

2012. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én pali létemre vártam a sültgambot, be is röpült ráharaptam, osszeköltöztünk, boldogan élünk. Szóval gondolom neked is összejön
2012. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lányoknak még mindig nagyobb esélyük van a sültgalambra.

Legyél egy kicsit kacérkodóbb a fiúkkal de ne túl flörtölős és rámenős. Ha pedig ide leírod hol laksz akkor legalább 10-15 üzenetet kapsz majd fiúktól.

2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert csak a legjóképűbb fiúkat veszed észre.
2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele,végül az egyik barátnőm elvitt egy buliba,de úgy mentünk oda hogy előtte 10-en megbeszélték hogy hol találkozzunk mert ők már egy összeszokott csapat voltak,az első akinek sikeresen ráléptem a lábára úgyhogy majdnem hasra esett 11hónapja a párom,pedig azt hittem hogy nem találok senkit és csak beégetem magamat.

A lényeg hogy ne add fel,lehet hogy te is egy ilyen egyszeri alkalommal találod meg az igazit,de a discokat tényleg jobb kihagyni mert ott mindent lehet csinálni csak beszélgetni nem.

Ne add fel,én is visszahúzódó voltam még is sikerült:)

2012. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebben hol a rinyálás? Nem azt írta, hogy egy 150 centis lánynak lehet esélye egy fiúnál?...Most én is hasonló cípőben járok, fogalmam sincs hol ismerkedhetnék, abban a kevéske szabadidőmben. Ha már nagyon zavar, hogy nincs párod, akkor legyél bátrabb, mondjuk ha látsz egy helyes fiút pl a vonaton, akkor merj kezdeményezni.
2012. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ne utasítsd vissza a randikat, attól h elmész 1 -re még semmi se kötelező :)

én fiú vagyok de nagyon nehéz elhívni a lányokat mert rögtön rosszra gondolnak :D

2012. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!