Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Menyasszonyommal az utóbbi fél évben eltávolodtunk egymástól, a külső problémák (munka, pénz) sajnos a szexuális életünket is majdnem romba döntötték. Ennek majdnem szakítás lett a vége, de hálistennek végül újra megpróbáltuk, mert szeretjük egymást. Viszont az utóbbi időben úgy érzem, hogy távolságot tart, nem tudok igazán közel kerülni hozzá. (Értsd, a szex terén sem. Nem érzem, hogy úgy vágyna rám, mint mondjuk a problémáink előtt)Ráadásul amikor szakítófélben voltunk, ő neten megismerkedett egy faszival, és egyszer (nyilvános helyen) találkoztak is. (Mikor kibékültünk, persze azonnal kidobta) Mit javasoltok, voltatok-e ilyen helyzetben? Nemet és kort jelöljetek légyszi. Kösz! 24/F
2009. aug. 21. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt tudom tanácsolni, hogy beszélgessetek róla! Kérdezd meg miért távolodik el Tőled. Ha elmondja mi a konkrét oka ennek, akkor ezen Te megpróbálhatsz változtatni!

Ha ezen sikerül túl jutni, akkor elvarázsolhatod egy romantikus estével, éjszakával! Gyertyák, füstülő, halk zene, esetleg főzhetsz is valamit! Ezt biztos értékelni fogja! :)

18/L

2009. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, tündér vagy! :)

Sajnos hiába kérdezem, azt mondja ő maga sem tudja... Erőltetni meg nem szeretném, mert azzal talán csak többet ártanék. Megpróbálok türelmesebb lenni, és kivárni... Csak hát sokszor félek, nehogy valami komolyabb dolog legyen a háttérben.

2009. aug. 21. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van valakije rajtad kivul. 17/L
2009. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed ha türelmes vagy hozzá, nem szabad erőltetni, az csak rontana a helyzeten! De szerintem még mindig az a fontos, hogy leüljetek és megbeszéljétek, mert ez hosszú távon egyikőtöknek sem jó!

Nem akarlak megbántani és azt sem szeretném, ha kételkednél a menyasszonyodban,de nem lehet, hogy egy 3. személy is van a háttérben? És talán nem tudja, hogy mit is akar valójában, ezért ilyen tartózkodó?!

1. voltam

2009. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, igazság szerint ekkora lúzernak nem szeretném hinni magam... kb. 2 hete került vissza az ujjunkra a gyűrű, szóval ha lenne egy harmadik, akkor ez valószínűleg nem történt volna meg. Persze féltékenység van bennem, de az is rossz megoldás lenne, ha állandóan csak faggatnám. Hisz az úgy jönne le, hogy hazugnak tartom. Hát, nem könnyű helyzet...
2009. aug. 21. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. A kérdésed első válaszolója voltam. Azóta már eltelt pár év, csak úgy rábukkantam ismét erre a kérdésre...

Minden rendbe jött? Hogy alakultak a dolgok? (persze csak, ha nem veszed sértésnek)

2012. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!