Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel ő 15 éves, én egy kicsit több, mindkettőnknek volt már több kapcsolata is korábban. Az elején még minden rendben volt de aztán jöttek a furcsaságok. Kiderült hogy utál csókolózni épp ezért nem is szoktunk csak ritkán. Utána az tűnt fel hogy állandóan csak nála vagyunk, nálam szinte soha. Tudni kell hogy nálunk sose tudunk kettesben lenni, mert mindig ott van valaki. Most kiderült az oka is. Nem szereti ha bárki hozzáér, simogatja vagy ilyesmi. Na ekkor lettem teljesen paff... Egy kis veszekedés után elárulta hogy 12 éves korában történt vele valami nagyon kellemetlen élmény (erről semmit nem mondott, csak annyit hogy nem erőszak volt és nem is szeretné elmondani) Ő is tudja hogy egy normális kapcsolat azért nem képzelhető el ilyen dolgok nélkül, de nem tud szabadulni az emlékeitől. Szeretnék neki segíteni mert tényleg szeretem és nem akarom elveszíteni, mert annál azért többre vágyok hogy csak beszélgessük meg a kezét fogjam. Ne értsétek félre nem arra gondoltam hogy egyből ágyjelenetet rendezünk, csak annyira jól esne vele néha kettesben lenni, hogy hozzám bujjon, simogassam, meg ilyesmi. Szerintem ezek alapvető dolgok ha két ember szereti egymást, mert ő is szeret ezt biztosan tudom. Hogy tudnék neki segíteni hogy rendbe jöjjenek a dolgok? Attól félek hogy ha sokáig így megy vége lesz a szerelmünknek, mert ez így nekem sem jó, és nyilván neki sem.
2009. okt. 15. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő még szűz. A viselkedéséből az jött le. Én nem hiszem, hogy neki 15 éves korára volt már több kapcsolata is... maximum a kézfogásig juthattak el. És ez a ő korában normális is kellene, hogy legyen. (mármint hogy még szűz)
2009. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy vársz, vagy dobod. Ne hazudj neki, ha viszket a lompi, lépj. Élni kell az Istenért! Ha nem vagytok egyenérettek mást kell keresni. MIndigmondom, jön a meteor, lukatüta földbe! Senki ne várjon (sokat) senkire. Mindmeghalunk!
2009. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aztmondta már nem szűz. Szerintem a korábbi kapcsolatai is ezért mentek tönkre.
2009. okt. 15. 14:50
 4/5 anonim válasza:
Egyszerűen bántja a múlt.. Várj vele még jobban megbízik benned, és elfogja neked mondani magától. Ha nem bírod hogy így viselkedik veled, akkor hagyd el. De én nő vagyok, és velem is történtek furcsaságok. Én a te helyedbe adnák neki egy kis időt. De te tudod !
2009. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg igazan szereted szerintem is varj.A mostani baratomba nagyon de nagyon nehezen biztam meg.Szeretem en nagyon ot de megse ment vele semmi.Hala Istennek nagyon turelmes volt velem vegig:)Nem mondom azt,hogy neha nem bukott ki mert igen!De megertem....Ha igazan szerelmes vagy bele varsz vele gyenged es turelmes leszel:)Hidd el nekem sokkal hamarabb celba jutsz vele mintha kerdezoskodnel meg eroszakos es akaratos lennel....

Sok sikert:)

Puszillak^^

2009. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!