Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülye ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye ötlet lenne?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok a barátom 24. Jelenleg én a szleimmel élek, barátom egy külön lakásban, egy lakótárssal. Szeptemberbe jöttünk össze, de úgy elmélyült a kapcsolatunk... nagyon jó vele, minden stimmel. Sokat vagyunk együtt, sőt.. szinte éjjel-nappal. De persze a szüleim nem nagyon díjazzák azt hogy állandóan, ott vagyok, ott alszok. és ma felmerült a kérdés, hogy milenne ha össze költöznénk? Ő is dolgozik én is dolgozok, közben sulizok is... Anya szerintem azért félig örülne neki, mert nem a legjobb a kapcsolatunk... épp ezért, mert hogy alig vagyok itthon.... Szerintetek túl korai lenne? Túl fiatal vagyok még? Gáz, hogy már kiakarok repülni a családi fészekből???
2012. dec. 11. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát tapasztalatnak nem lenne utolsó ;) Ha más jó nem is sül ki az egészből, legközelebb rutinosabb leszel.
2012. dec. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen én szívesen odaköltöznék, csak 1 okból nem teszem. Tudom, hogyha kitenném a lábam a házból, akkor ide már többet nem jöhetnék. Ez vissza riaszt.A dolog miatt nagyon sokat veszekszek Anyával, meg persze így barátommal is, mert mind a kettő azt akarja hogy "vele" legyek, de nem tudok ketté felé szakadni...:'(
2013. jan. 2. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!