Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyidős párok később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyidős párok később milyen sorsa jutnak?

Figyelt kérdés
A férjemmel ugyanabban az évben születtünk. Ha idősek leszünk ( 50-60 ) akkor én már nem fogok nőnek számítani, amég ő férfiak igen... Mi lessz olyankor a teendőm ?
2012. dec. 12. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Bocs! Nem tudom hány éves vagy? Egy nő már 30 után kezd öreg lenni. Egy férfi 40 fölött is jól néz ki, ha fiatal korában vigyázott magára. Tudod rajtuk is látszik az idő, bár ezt ők nem tudják. Szóval sajnos nem lehet egyforma a két nem. Sok mindentől függ.
2012. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Mi lesz olyankor a teendőm?" Éljétek az életeteket úgy mint amikor még fiatalok voltatok. Együtt öregedtetek meg nem? Gondolom a férjed is így látja, ha a férjed megbetegedne elhagynád? Gondolom nem, így nem hagy el ő sem.
2012. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja a férfiak 40 körül, sajnos teljesen hülyék lesznek. Kell egy pár év mire helyre jönnek. Hát ő nem gondolta, de én mondtam eddig bírom. Mi régóta voltunk együtt, a házasság 20 évnél hosszabb volt. Így már nem vagyunk együtt. Sok mindenen múlik, nincs rá recept.
2012. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jézus :) ***** válasza:

Nem vagy boldog?

Akkor meg miért gondolkozol ilyeneken?

2012. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne a teendőd? Átadod a helyed egy fiatalabbnak!
2012. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3-as! "Ja a férfiak 40 körül, sajnos teljesen hülyék lesznek. " Nem!!! A nők hülyülnek meg 40 körül!!! Mert ők már akkor pánikolnak. Egy férfi 50 felett kezd csak el ...
2012. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-a! Ez tapasztalat, sajnos! Nem csak az enyém lett, a környezetemben akiknél ezt lehetett látni. Egyébként mindegyik férfi másképpen éli ezt meg. Én nem pánikoltam. Ugyan már az ember a realitás talaján áll, tisztába vagyok a helyzetemmel. Azt is tudom hány éves vagyok, hogy nézek ki.
2012. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is kb. egyidősek vagyunk a férjemmel és nekem még soha nem jutott ilyesmi az eszembe. Nem tudom, miért érzed így? Én tudom, hogy 50 évesen is nőnek fogok számítani. Van több 50-es hölgy ismerősöm és szinte kivétel nélkül ápolt, vonzó, nőies nők.
2012. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7-es! Az enyém is tapasztalat :-P

Mondjuk - azon kívül, hogy az exem 42 évesen bejelentette, hogy elég fiatal ő hozzá, hogy éljen egy kicsit és elvált - én jól éltem meg a 40-es nők hülyeségeit. Felborul a hormonszintjük, pánikolnak és sec-perc alatt ágyba lehet vinni őket tucatszám ilyenkor :-P :-D :-P

2012. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Micsoda, hogy 30 felett öreg egy nő???? Nézz már szét a világban, aki ezt írtad... :) :D Kérlek!
2016. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!