Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi ideig tudtok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig tudtok együtt járni valakivel?

Figyelt kérdés
Nekem a gyengém a jóval idősebb férfi, volt már 60 évesem is, de 3-4 hónapnál tovább sosem tart. Az agyamra mennek, hogy otthon ülnek, max nyáron mentünk, de akkor is vitorlázás, horgászat, borozás. Kiszolgáltatják magukat, aztán ha megunnak, vagy kidobnak vagy én lépek le. 23L
2012. dec. 12. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 60 éves fószertől ne is várd el, hogy pörögni meg ugrálni fog kedvedre...
2012. dec. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
talán keres korodbeli férfit?? Ezen nem gondolkodtál el? 19/f
2012. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az Kedves 1.

Ne nagyon várjál el túlságosan sok mindent egy 60 évesektől mint amit leírtál.

2012. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kevés 60-as van, aki bírja a fiatalok tempóját. De kortól függetlenül a legtöbb ember lusta.

Fél évesnél rövidebb kapcsolatom még nem volt.


36/F

2012. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked baj van a fejeddel! :S
2012. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gondolom nem 60 éves kisnyugdíjasokról van szó......


"nálam már ritkán ficereg a cerka, ami felizgat egy nyugati verda, egy luxusvilla a Balatonparton, telekkel együtt százmillióra tartom"


azilyen én az idős pasikra bukom csajok érdekes módon mindg az idős ÉS MELLESLEG (CSUPA VÉLETLEN EGYBEESÉS) GAZDAG vén fószerekre buknak.

2012. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én sajnos a korombelieknél is tapasztaltam a bepunnyadást, azért volt hogy pár évig együtt voltunk de egy idő után mindegyiket meguntam. vagy nem akarnak kimozdulni, vagy kisajátítanak és csak velük mehetek mindenhova.
2012. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Már ne is haragudj, de elég tájékozatlannak tartalak a kapcsolatok terén. El sem tudom képzelni, hogy ezt kérdésként fel kellett tenned, és Te magad nem tudod a választ rá.

Hogyan várod el egy 60 éves embertől, hogy úgy viselkedjen, mint egy 20 éves. Bármennyire is jól tartja magát, az évek akkor is belerondítanak a kettőtök kapcsolatába. Teljesen más az érdeklődési kör, más a fizikai teljesítőképesség.

Egy 60 éves ember már nosztalgiázik, egy fiatal pedig pörög. Egyáltalán mi ez a partner csere-bere? 2-3 hónap és jön az új, vagy ki vagy dobva? Kidobni csak azt lehet, aki ki van tartva. Nem is értem, hogy miért is magyarázom ezt. Neked, mint lánynak ezt érezned kell. Egy idősebb emberhez egy fiatalabb csak valami hatalmas indokkal kötődik. Ez lehet egy kitörő megállíthatatlan hatalmas szerelem, vagy az esetek többségében a pénz. Én a te vonzalmadat betegesnek, vagy pénzéhes kapcsolatnak ítélem.

Több szót nem is érdemel.

2012. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában két év a vízválasztó. Ajánlom a figyelmedbe a Barney Stinson féle sztrádaelméletet.

Egyébként valóban, egy 60évestől nem lehet sokat várni, leginkább azt nem, hogy egy fiatal lány lehorgonyozzon mellette.


24/N

2012. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xD No comment. A nap kérdése.
2012. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!