Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne? Mit gondoltok a kapcsolatunkról?

Figyelt kérdés

Hét hónapja járok a barátommal.

Szeretem, de néha úgy érzem, már csak, mint barát. Néha meg úgy érzem hogy szerelmes vagyok (pl. amikor leírja mennyire szeret és nem akar elveszteni...) A legnagyobb problémám hogy fiatalabb nálam egy és fél évvel. Ez a kapcsolatunk elején is zavart már, de aztán úgy "elfeledkeztem róla", de ma szóba került az egyik (fiú) osztálytársammal folytatott beszélgetésben, és kiröhögött, illetve a barátnőim is vágtak már erre pofát...

Ezen kívül (Pest mellett kisvárosban lakom) én Pesten akarok szilveszterezni (házibuliba), őt viszont nem engedik el oda. Szóval nélküle szeretnék menni (mert mindenképp el akarok menni, nekem is hatalmas dolog hogy ilyet megengednek anyáék). <- Ez eléggé arra utal, hogy már nem szeretem őszintén, igaz??

Légyszives segítsetek.


16/L


2012. dec. 12. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még egy dolog: azért kínlódok és feszengek ezen a témán már egy jó ideje mert elveszteni sem akarom mert nagyon jókat lehet vele beszélgetni, megnevettet folyton és a legrosszabb napokon is jól esik ha Ő ír nekem valami aranyosat...
2012. dec. 12. 17:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen fiú, nem érdemel meg. Szakíts vele, mert csak rosszabb lesz. Egyenlőre még felszínes vagy, hagyd, hogy megtalálja a párját...
2012. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm a választ!
2012. dec. 12. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ilyen a korkülönbség a barátommal de kicsit sem zavar, szóval szerintem az már alapból elég nagy probléma ha ez téged zavar. Minek adsz mások véleményére ilyen esetben? Te életed, te döntöd el kivel vagy! Szerintem is szakíts vele mert ezzel csak áltatod szegényt.
2012. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Makacs Kun ***** válasza:

Szerintem nem arra utal, hogy mennyire szereted, hanem hogy fiatal vagy még. Menj a buliba, ha vágysz rá, de viselkedj rendesen! :)

A barátodat pedig ne az osztálytársaid, barátnőid engedélyezzék Neked, az csak kettőtökre tartozik. Ha jól érzed magad vele, és ő Veled, miért szakítanál?

Nem egyszer használatos, használat után eldobandó papírzsebkendő a barátod :)

Túl sokan és túl hamar akarnak manapság szakítani. Akik szeretik a szakítást, keressenek föl egy súlyemelő szakosztályt; ott van lökés és szakítás is :)

2012. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...Lehet abban valami, hogy még túl fiatal vagyok egy kapcsolathoz.
2012. dec. 13. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy az hogy fiatalabb, nem gond. Viszont a Te viselkedésed gyerekes. Arról nem beszélve " én Pesten akarok szilveszterezni" , akarok szó itt a döntő. Kompromisszum ilyet ismersz? Ja és lehet a szüleinek van eszük ebben. Hát nem szereted, mivel nélküle akarsz menni. Most hagyd békén szegény srácot, mert a többiek véleménye jobban befolyásol, mint az agyad. Bár itt van ? bennem.
2012. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!