Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri szakítanom vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szakítanom vele, vagy utána bánni fogom szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt de egy ideje már unom a kapcsolatunkat...Külsőre se tetszik annyira (sose tetszett annyira) hogy húú elájulok tőle. Vannak más fiúk, akik tetszenek. De... Valamiért mégis szeretek vele lenni. Attól függetlenül, hogy úgy érzem, a kezdeti szerelem átalakult puszta szeretetté, imádok vele lenni, filmeket nézni együtt, boldog vagyok amikor megcsókol, megölel, egyedül ő képes megnevettetni a legrosszabb napokon is...

Szakítsak? Úgy érzem, nem vagyok őszinte vele hiszen már nem vagyok szerelmes belé szerintem. Viszont attól félek, hogy utána meg fogom bánni a szakítást, és megőrülök a hiányában...

17/L


2012. nov. 21. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd,ha biztos vagy abban,hogy már nem érzel szerelmet,akkor nem érdemes leragadnod mellette,hiszen fiatal vagy még!Ideje továbblépni,tapasztalatokat gyűjteni.A szakítás utáni hiányérzettől pedig ne ijedj meg,ilyenkor valójában nem is az ő elvesztése miatt kerülsz kicsit padlóra,hanem az érzés hiánya miatt,és hiányzik,hogy van egy párod,társad,aki melletted van.Nyilván ha nem vagy már szerelmes,nem Ő maga fog hiányozni,csak egy ideig belemerülsz majd az önsajnálatba,és persze fájni fog azért,hogy vége tért.Mégis túl lehet élni.Szóval félelemből és sajnálatból semmiképpen ne maradj mellette!
2012. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Húzz egy vonalat egyik oldalra írd le a negatívumokat, hogy miért nem, a másik oldalra pedig a pozitív dolgokat. A válasz ott lesz előtted.
2012. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!