Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy értelmes, művészi beállíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy értelmes, művészi beállítottságú lány miért jár egy izomagyúval, mikor elmondása szerint sincs bennük semmi közös?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam, mindketten művészeti egyetemen tanulunk. Nagyon szép és el tud beszélgetni bármiről, de egy kigyúrt sportolóval jár elég régóta. Azt mondta, hogy azért beszélget másokkal, mert a pasijával úgysem tud, semmi közös nincs bennük. Akkor meg minek van vele?
2012. dec. 12. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én hónapokig voltam szxkapcsoltaban, és bár nagyon szenvedtem tőle, nem tudtam véget vetni neki. Túlságosan is vonzó volt szexuálisan.

Szerintem ez a válasz:a pasi jó az ágyban.

2012. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó az ágyban?! ;)
2012. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát nem úgy tűnik, hogy csak szexkapcsolatban vannak, már össze is költöztek. De a csaj úgy hívja, hogy "kis buta".
2012. dec. 12. 19:02
 4/18 intrepid ***** válasza:
50%
Nagy farka van!
2012. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást... én is összeköltöznék azzal, aki jó az ágyban. :D
2012. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy szép nő inkább választ egy jó kiállású, erős férfit, akire számíthat, mint egy szarjankó művészt.
2012. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Mert csak a külső számít neki, ahogy minden nőnek.
2012. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
máni máni máni + izomagy + izom.asz
2012. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja, de szerelmes. De nem értem egy olyat hogy lehet szeretni, akivel lelkileg nincs meg a harmónia? Ennyire jók a tulajdonságai vagy csak a külső miatt?
2012. dec. 12. 19:09
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy szellemileg nincsenek egy szinten, az még nem biztos, hogy úgy van! Valószínűleg tökéletesen összepasszolnak, különben nem élne vele és nem lenne vele évek óta. Lehet, hogy veled beszélget mindenféle világmegváltó művészeti témákról, és előtted "lebutuskázza", de az ő kockás hasát fogja simogatni továbbra is.
2012. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!