Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a "szorult"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a "szorult" helyzetben?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem egy sráccal, minden jó, aranyos, kedves, figyelmes, külsőleg és belsőleg is nagyon tetszik, többször randiztunk már, nagyon jól elvagyunk, megvolt már az első néhány csók is. Ő most célozgatott rá, hogy akkor most én hogy gondolom, mi lesz ebből a dologból. Látom rajta, hogy ő nagyon komolyan gondolja az egészet. Én is úgy érzem, hogy nem lenne a miénk rossz kapcsolat és bele tudnék szeretni úgy rendesen, de van egy probléma: a munkahelyemen már lassan 1 éve nagyon bejön egy pasi, úgy érzem kissé szerelmes is vagyok belé. Szoktunk beszélgetni, régebben meg is tudta, hogy bejön nekem, de szerintem nem kölcsönös, mert nem is lépett semmit meg nem is látom rajta, hogy különösebben érdekelném. Úgyhogy ő meg valószínűleg esélytelen teljesen.

De nem tudom mit tegyek :/

Hagyjam az alakuló kapcsolatot, mert más jön be vagy vágjak bele?


2012. dec. 12. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Kémia...

Halgass a szívedre.

2012. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!