Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívott a párom vele szilveszterezni. Kiakadjak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy két hete jöttünk össze előtte barátok voltunk és összesen fél éve ismerem. Tudja, hogy nem vagyok nagy bulis és csak akkor megyek ha normálisak hívnak. Ő már a nyáron eldöntötte, hogy a barátaival lesz(nagy rész osztály társai) és azt is tudja, hogy én még nem döntöttem el mert hívtak már pár helyre. De senkinek nem jeleztem vissza remélve, hogy elhív magával. De ha szóba jön a szilveszter nem is veszem észre rajta, hogy neki ez gond lenne vagy, hogy feltűnne neki. Nem problémázok mert még nem buliztunk együtt és én elmegyek külön ha nem hív. Gondoltam arra is, hogy 28 -a környékén rákérdezek nála, hogy miért nem. De szerintetek jogosan esik szarul?

Ő 18/L

Én 19/F


2012. dec. 13. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
2hete vagytok együtt.min akarsz kiakadni?
2012. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még van ideje meghívi
2012. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

TE kisfiú, nem-nem, inkább te p*cs! A lány hívjon EL???

Megérdemled, hogy nélküle leszel...

2012. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szóval mit kellene csinálnia?
2012. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kolis vagyok és ő meg itt lakik és egy suliba járunk. Én 80km -re lakom nem hívhatom mert ő már szervezett magának. Mégis miért nem várhatom, hogy hívjon?


És attól, hogy 2 hete "járunk" attól még a vonzalom és a teljes napi együttlétek már hónaposak.

2012. dec. 13. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez cuki..
2012. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Idővel megoldódik...

Vagy Te leszel férfivá, vagy Ő keres egy férfit...

2012. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
figyi, még csak két hete jártok. biztos vagyok benne, hogy együtt szeretné veled tölteni a szilvesztert, csak még korainak érzi, hogy elhívjon.
2012. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem baj,hagyjátok,hadd hisztizzen,mint egy kis pitsa.
2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na de tényleg, ilyenkor mit kellene csinálnia? :-D
2012. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!