Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem velem akar szilveszterezni. Vélemény?

Figyelt kérdés
már több, mint egy éve együtt vagyunk. nagyon megbántott ezzel. most jelentette be.
2010. dec. 23. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne barátnőm, akkor én vele szeretném tölteni a szilvesztert kettesben. Vacsora, forró fürdő, romantikus együttlét. Meghitt hangulat, szilveszter éjjelén szeretkezés. :) De nekem meg látod nincsen barátnőm.
2010. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Menjetek bulizni közösen.


Mi sem kettesben töltjük a barátommal és eddig mindig túléltem.

2010. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ok... buliba megyek. de ő bejelentette h nem jön velem. peg tavaly is ott voltunk, semmi de semmi baja nem volt...
2010. dec. 23. 22:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet nincs kedve, vagy csak nem szereti a helyet / barátaidat. Esetleg ő is a romantikus összebújást választaná. (Én a pasimmal megyek kártyázgatni vagy ilyesmi, dög uncsi lesz, de vele megyek, szóval én nem tartom jó kifogásnak.) Menjetek külön, és valamikor hajnalban ejtsétek meg a közös évkezdést!
2010. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg miért nem jön, mondd hogy ez téged zavar, kérd hogy legalább egy kicsit legyetek együtt, vagy hogy legalább éjfélre átjön a ti bulitokba, vagy kössetek valami egyességet.
2010. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Végülis bármikor lehettek együtt, most emiatt az egyalkalom miatt ne akadj ki.Sztem teljesen okés, hogy külön akar lenni, ettől még szeret.Én sem a barátommal leszek.
2010. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sasna ***** válasza:
mi lassan 3 éve, és az enyém se akar.. :( de tudod mit? mondjon ki mit akar.. egyedul megyek el, haverokkal.. nem erőszak a disznótor, de 20 évesen senki kedvéért nem fogok otthon ulni..
2010. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Kérdezd meg miért nem jön, mondd hogy ez téged zavar, kérd hogy legalább egy kicsit legyetek együtt, vagy hogy legalább éjfélre átjön a ti bulitokba, vagy kössetek valami egyességet."


Ezzel egyetértek!

Szerintem ha nem akar akkor ne erőltesd. Kérdezd meg, hogy helyette mit szeretne csinálni és ígértesd meg vele, hogy éjfél előtt egy picivel éjfél utánig egy picivel mindenképp találkozzon veled a buliban ahova mégy! Ha erre hajlandó akkor az már szerintem elég!

Persze az is lényeges, hogy mit szándékozik HELYETTE csinálni! Mert ha otthon üldögél vagy a barátaival elmegy csatangolni akkor nincs gáz. De ha másik partyra akar menni akkor már van!

2010. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
azt se tudja hova akar menni, csak azt, h nem oda ahova én.
2010. dec. 23. 23:25
 10/15 sasna ***** válasza:
ehh, ismerős.. inkabb ül a hülye haverjánál, mint h eljönne velem vhova..
2010. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!