Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség, hogy győzzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség, hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok ő 29 éves férfi. Egy buliban találkoztunk és elcsattant egy csók. Beszélgettünk utána napokig és kiderült, hogy nagyon jól működik a dolog. Mivel nem hiszek abban hogy a nőnek meg kell várnia míg a férfi kezdemények, így randira hívtam... De ő nem akar semmi mást, mert tudja, hogy ez nem működne. (Nem a kor miatt, mert az az első perctől kezdve tiszta volt, hogy teljesen elvagyunk egymással, hanem nem akarja hogy a kettőnk családja kiakadjon, különösképpen az enyém és hát sanszos hogy anya agyvérzést kapna, de talán idővel elfogadná...)

Mit tegyek, hogy győzzem meg?


2012. dec. 13. 18:53
1 2
 1/11 jin ***** válasza:

Te még nem vagy kész egy kapcsolatra,ezt biztosra mondhatom.Amit írtál az támasztja alá :(

Gondolj bele a dolgokba es utana beszélj . :)

2012. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 connan88 válasza:
villants neki az beválik mindig!vagy csak simán cidrázd le! :D
2012. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha arról beszélsz, hogy egy csókkal kezdődött, akkor biztosíthatlak, hogy az azért volt mert helyes... nem is akartam akkor többet... mert mondom ami így kezdődik az sose ér semmi... és lám, mégis! :D
2012. dec. 13. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Hasonló korú ismerősöm, hasonló szituban, hasonló korú lánnyal...

Megy a beszélgetés, csetelés, oda-vissza udvarlás, csók, egyebek...

Egy buliban a srác eléggé őszintére itta magát, és így elárulta, hogy halálosan unja a kiscsajt, mert szerinte még gyerek, de azért egyszer meg fogja húzni...

2012. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ő már felakart velem függeszteni minden kapcsolatot, hogy jobb legyen nekem is neki is... tele van kétségekkel. mert gyereket akart már, családot tervezett aztán jöttem én.. és tönkre vágtam a terveit. Mellesleg ritkán jár bulizni és nem iszik mert nem szabad neki sokat...
2012. dec. 13. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:

"De ő nem akar semmi mást, mert tudja, hogy ez nem működne."


Méghozzá jogosan. A "család kiakad" az csak egy ürügy, lényegében akkor is fiatal vagy egy maj' 30 éveshez!

2012. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát mi is így voltunk, mi is buliban találkoztunk először,bár nekünk nem volt csók, félhónapig facebookon beszélgettünk, elhívott randizni, találkoztunk minden hétvégén 3 hónapig, majd egyszer elmentünk együtt bulizni és akkor mondta hogy odavan értem, nagyon szeret, de a korom miatt nem szeretne összejönni velem, ekkor volt az első csókunk. 4 hónapig ugyanígy találkozgattunk, mellette legjobb barátok voltunk, és néha-néha nem bírtuk ki, hogy ne legyen csak barátság, egyik hajnalban amikor nálam aludt ( mert az utolsó 1 hónapban már nem érdekelt ez az egész dolog, úgy voltam vele, hogy oké, nincs kapcsolat a korkülönbség miatt, de ameddig nekem jó, addig vele leszek ), azt mondta, hogy felhőtlenül jól érzi magát mindig velem, és hónapok óta próbálja elnyomni az érzéseit, de már nem bírja és tudni akarja, hogy csak az övé vagyok, és velem szeretne lenni. Ez már 13 hónapja történt és közel tökéletes a kapcsolatunk :) Szerintem fölösleges győzködnöd, majd rájön ő, hogy tényleg nem számít köztetek a korkülönbség, vagy még gyerek vagy hozzá,
2012. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja és amikor megismerkedtünk én 15 voltam, ő 28, amikor összejöttünk meg 16 és 29 :D
2012. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem ez így is marad kedves utolsó!! :)))
2012. dec. 13. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehogy nem neked való. Még 18 éves létemre is sokszor nem magamhoz illőnek látom a veled egy korúakat.
2012. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!