Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kiakasztó szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kiakasztó szokásai vannak a párodnak, amik nap-mint nap ismétlődnek? Hogyan viseled?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 21:04
 1/7 anonim válasza:
Komolyan van ilyen? Ha nekem lenne nem lennék vele...régen rossz ha valami idegesít a másikban.
2012. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te vagy naiv vagy, vagy nem vagy házas, vagy rózsaszín ködben látod a világot és benne azt, akit szeretsz. Érhetnek még meglepetések!
2012. dec. 13. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
én sem vagyok házas....de pl. ha elkezd fejhangon visítani....általában úgy oldom meg h én is visszavisítok rá fejhangon, ettől észreveszi magát és leáll
2012. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggeli készülődés akaszt ki... egyszerűen képtelen úgy elindulni bárhova, hogy ne kelljen rohannia vagy ne késsen... Pedig ő a férfi! De még egyébként nem lakunk együtt :D Szerintem majd rá fogom hagyni aztán letojom, ha kapkod, én időben elindulok mindenhova ^^
2012. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi már házasok vagyunk, de hiába vagyunk évek óta együtt még mindig kiakadok tőle, ha mindent 6x kell neki elmondani, mert nem figyel rám. És amitől végképp a plafonon vagyok, ha valami bajom van és tényleg borzalmasan érzem magam, egyszerűen kiröhög, mert nem tudja lereagálni a helyzetet :D Nesze neked rózsaszín köd, de attól még szerelmes vagyok belé :)))
2012. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csincsy válasza:
100%

Bizony első válaszoló! A párod rossz, idegesítő szokásai már most is megvannak, csak még nem látod... Idővel viszont észre fogod venni, és gondolom csak azért, mert "már rég rossz, ha idegesít", csak nem fogsz 2 évente párt cserélni életed végéig...? :)

Nálunk is vannak ilyen dolgok, elég hamar összeköltöztünk, és már az elején próbáltam kérni, hogy figyeljen oda erre vagy arra, de szinte hiába... Y kromoszóma! :)

Szóval pl. a wc ülőkével, fogkrémes tubussal nincsenek gondok. A zokniját sem szanaszét hagyja, csak mindig egy helyen. Tehát az ilyen tipikus problémák nem állnak fenn, annál érdekesebbek vannak! :)

1. Nem képes a cipőjét feltenni a cipős polcra, hanem csak ott hagyja a földön, keresztbe kasul, és lehet tőle lépni... (szólók érte)

2. Régebben mindig a küszöb előtt pont középen hagyta a papucsát, Én meg bukdácsoltam rajta keresztül, és az enyém jóformán nem fért oda... Kb. másfél év alatt sikerült megértetnem vele, hogy oldalra tegye! :)

3. Az utolsó fél dl üdítő vagy víz már nem jó neki, azt mindig az üvegben hagyja... (ezért már nem szólok, hiszen egyszerű a megoldás, megiszom Én)

4. Utolsó pár lap WC papír neki már nem papír... Rajta hagyja a gurigán, és újat kezd. (Ezt is elnézem, mert szintén fel tudom Én használni)

5. Utálom, ha csikiz, mert nagyon csikis vagyok, de mégis csinálja... (ezért nyilván rászólok)

6. Mostanában "azon dolgozom", hogy ne hagyja szét a blokkokat... Egész jól haladunk, már nem találok olyan sokat! :)


Nagyjából ennyi! Ezekkel együtt lehet élni! :)

Bár azért ha rossz napom van, vagy amúgy is valamin civakodtunk, és utolsó csepp a pohárban, hogy a konyha közepén találom a cipőjét, akkor ki tudok akadni rendesen... De hát, ilyen az élet! :)

2012. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az én férjem a fogmosáskor nem a mosdóba, hanem a kádba öblöget.Többször annyi vízzel lehet kitiszatani, mint a mosdót...

Mindent el akar és el tüzel, ha nem látom. Pedig nekem csak tiszta levegőt szabadna beszívnom. Ő ezt tudja is. Van elég fánk /három évre való is/, mégis mindent rá akar tenni a tűzre.

Mindent elkever és mikor kellene egy irat, az a válasza, hogy "valahol megvan". Mindenkivel beszélgetni akar és persze mindenkin segíteni. Sokat foglalkozik azzal, ki mit gondol rólunk, ki milyennek lát bennünket. Engem pedig ez egyáltalán nem érdekel. Egyébként jó ember, szeretni való, jól megvagyunk de a leírt dolgokon ütközünk, mint a mozdonyok.

2012. dec. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!