Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne reagálnom? A páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne reagálnom? A párommal megbeszéltük hogy jön értem a munkahelyemre de közben kiderült hogy a sogorom is jön arra igy azt mondta menjek inkább vele haza!

Figyelt kérdés
A várostól kb. 10 percre lakunk kocsival,én a városban dolgozom és ő ma othon van igy megbeszéltük hogy du. bejön értem de mivel kiderült hogy a sogorom is akkor megy hozzánk kitalálta hogy akkor menjek vele haza,de én ugy érzem nem vagyunk olyan jo viszonyban a sogorral hogy vele menjek meg hát addig is a párommal lettem volna kettesben.Mert ha hazaérünk nem tudunk váltani két szót ugy hogy a fia ne legyen melletünk!12 éves és hát csak hétvégén m,eg szünetben van velünk de akkor le sem lehet vakarni és mivel én folyton dolgozok hétvégén a párom meg hétköznap igy nem nagyon vagyunk együtt othon ha meg igen akkor ott a gyerek,de az a kis idő ameddig hazavisz jo lenne arra hogy kicsit tudjunk beszélgetni!Ti mit reagálnátok erre?
2012. nov. 24. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

10 perc kocsival,kb 20,de max 30 perc gyalog

a séta egészséges,mond azt,hogy te inkább sétálni szeretnél

2012. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo lehet hogy kicsit több kocsival csak nem szoktam nézni az órát ut közben,de azért alapban 2 busszal kell menni gyalog elégé messze van!
2012. nov. 24. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:

10 percet kibírsz a sógorral, ha mégsem, gyalog sem lehet több 1 óránál, az meg bőven vállalható távolság, anyám jó időben naponta jár annyit munkahelyére meg vissza. És 10 perc alatt azért sok mindent nem lehet megbeszélni sem egymással. Meg sztem ilyen távolságra kár elővenni a kocsit.


De sztem rögtön adj be válópert...

2012. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én legfeljebb azt mondanám a sógornak, hogy köszönöm, nem.
2012. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

ÉN csak azt kívánom neked,hogy az életben ez legyen a legnagyobb problémád,hogy 10 percet beszélgetned kell,egy olyan emberrel,aki bár normális,értelmes indokot nem adott rá,de te nem kedveled,ráadásul udvariasan felajánlja neked,hogy hazavisz.

Ez hiszti!

Szerintem hamarosan a párod is megelégeli majd.

Tipikus hisztis nő.

2012. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi sértő, ha valaki szívesebben lenne a párjával, mint egy majdnem idegennel.
2012. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 19:28


látom te is hasonló értelmiség lehetsz :)

10 percről van szó,néha(munkahelyen pl)egy napot kell kibírni egy olyan ember társaságában,akit nem kedvel az ember

:)

2012. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem sincs eben semmi sértő,ez csak hiszti
2012. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!