Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátként tekint rám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként tekint rám? Vagy kapcsolatot is szeretne?

Figyelt kérdés

kilencedikes leszek,van egy srác aki az osztálytársam lesz és már sokat beszélgettünk msn-en(élőbe még nem láttuk egymást).minden nap rám ír.mindent meg tudok vele beszélni.azt is kérdezte h milyen pasik jönnek be nekem(ebbe ő is beletartozik).egyszer szóba került h szakítottam a barátommal,aztán 2-3 nap múlva megkérdezte h van-e már új jelöltem.erre azt mondtam h volt jelöltem de az nagyon beképzelt volt :S .aztán azt mondta h majd amikor megyünk gólyatáborba akk nézzem a pasikat(többekközt a leendő osztálytársakat is.)am most nincs bnője,nemrég szakított vele.

Szerintetek akar tőlem vmit?vagy csak haverként tekint rám?

15/L


2009. aug. 21. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak ő tudhatja . majd kiderül. ne éld bele magad:)
2009. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én két lehetőséget látok: vagy csak haverként tekint rád és szeret veled beszélgetni, vagy próbálja kipuhatolni, hogy mennyi esélye lehet nálad aztán lép. Az utóbbit kicsit valószinűbbnek tartom és remélem jók a megérzéseim. :)


Sárky

2009. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,am második válaszoló én is remélem h jók a megérzéseid :D
2009. aug. 21. 21:56
 4/4 anonim válasza:
én is azt tartom valószínűnek,hogy tetszel neki :) de még tényleg ne éld bele magad,nehogy csalódás érjen. év közben minden kiderül majd. am. nem elkeserítésként mondom, de osztálytársakkal járni nem tanácsos,hidd el,tapasztalat.
2009. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!