Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm még csak barátként szeretne velem találkozgatni, és hogyha biztosan tudja hogy szerelmes belém akkor akarja ujbol elkezdeni ezt a kapcsolatot. Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őt,de félek hogy ha már most nem szerelmes belém vagy nemtudja biztosan akkor később se lesz az.
2008. okt. 30. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki h barátként szeretne veled találkozgatni, mert ez azt jelenti h azért még nincs veszve minden.. Aztán legyél kedves és türelmes, ne erőltesd a dolgokat! Sőt ha te nem foglalkoznál vele lehet h ő annál inkább :D
2008. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Sőt ha te nem foglalkoznál vele lehet h ő annál inkább..."

Ez mennyire válhat be? Több mint egy hónapja szakított velem azzal az indokkal hogy nem szeret már. És nemrégiben találkoztunk ujra...

2008. okt. 30. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Beválhat.. tudod akit nem kaphatunk meg arra mindig jobban vágyunk :)
2008. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Beszélj sokat, ne lássa, hogy zavart vagy. Persze őt is hagyd beszélni, csak ha látja, hogy nem vagy elveszett nélküle sem, akkor tudja, hogy nem függsz tőle.

Abszolút steril, általános témákról legyen szó, és hagyd, hogy ő keresse a fizikai kontaktust. Ha megérint, ne távolodj el, de ne te érj hozzá először.

És a humorérzék fontos, viccelődj sokat :) Persze ha komoly témáról van szó, akkor nehogy ironizálj vagy valami :)

Ja, és ne beszélj pasikról előtte. Legalábbis ne írd le a szembejövő tökéletes hátsófelét, tartpgasd azt a barátnőidnek :)

Sok sikert!

famerilla.

2008. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel énis pasi vagyok nem fogok pasikról beszálni neki:D köszönöm az eddigi válaszokat. Várom mások véleményét is:)
2008. okt. 30. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:
én is jónak tartom h talizni akar veled még ha barátként is, mert az egy kiindulási pont. nem értek ezzel h ne foglalkozz vele, mert nem biztos h ebben a helyzetben bejön, más esetekben jól elsülhet de ha barátkozni akar szerintem ne csináld. nyilván kicsit legyél titokzatos, nyugodt, ne azt mutasd h majd megöl a bánat, de ugyanakkor bókolj kedveskedj stb, hogy érezze még szereted. amit ajánlok h ne kérdezd és ne beszélj a kapcsolatotokról amig ő fel nem hozza, semmiképp se siettetsd, hanem mutasd a jó oldalad, akivel el lehet beszélgetni, aki kedves, aki segít neki mitomén a háziban stb, amig barátkozni akar addig a látókörben vagy és ezt ki is kell használni, de semmiképp sem azt várni h egyszer taliztok, és utána már érezni fogja. nem tudom milyen voltál a kapcsolatotok elején, vagy mondta e valaha h mi tetszik benned neki a legjobban, midet szerette meg, de ha van ilyen akkor azt mindenképp próbáld kihangsúlyozni.
2008. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi...Jézusom. Elolvastam. Szóval akkor csajokról ne beszélj neki...
2008. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk alatt mindvégig ugyanolyan voltam. Kedves,vicces,figyelmes,megértő, aki segit ha baj van, akiben meglehet bizni, és aki mindig ott volt amikor kell. Azt hogy mimet szerette meg nemtudom igazábol... azt mondta akkor szeretett belém igazán amikor eggyütt motoroztunk, a nyáron:) (az első pasija voltam amugy...)
2008. okt. 30. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:
az mondjuk nem szerencsés, ha az első pasija voltál, lehet h beütött nála h ki akar próbálni mást, az meg ugye nem jó, de ha azt mondod h tetszett neki a motorozás, akkor biztos bejönnek neki a vagány dolgok, lehet h ezen a vonalon is el lehetne indulni
2008. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nem akar/akart kiprobálni mást, erről tudnék. Ő igazábol egy picit visszahuzodo,félénk csaj, nem a "vagány" csaj tipusba sorolnám, szoval szerintem nem ezen a vonalon kéne elindulni. Inkább adom önmagamat aki vagyok, igy szeressen belém:)

Köszönöm tényleg mindenkinek aki válaszolt aki pedig nem válaszolt még az tegye meg:)

2008. okt. 30. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!