Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Hali. Sajnos van egy barátom akitól tiltanak, de találkozunk majdnem minden nap 3-4 órákat is. Ha egy nap nem találkozunk akkor aznap tuti veszekedünk és mindig azzal jön neki nem jó, ez csak szenvedés, ez igy ez úgy.. Szóval mindig azt érzem szakítani akar. (Barátnöm unokabátyával járok amúgy) legjobb barátnömnek vissza mondja a dolgokat illetve az unokahugának. Azt mondta az unokahuga, hogy a barátom lecseszte, hogy miért mondta el a Szandrának meg a Dorinának, hogy tegnap hajnalban nálam volt.. (Szandrának Dorinának tetszik a pasim és volt is köztük sok dolog.. Pl mind a két csak leszopta a pincébe nem egyszer, Dorina egyik nap rámászott a pasimra amit persze a pasim is bevallt mert rákérdeztem igaz-e. És mondta igen leteperte illetve ledöntötte az ágyra és azt akarta a Dorina, hogy másszon rá a barátom. De ő nem tette inkább az unokaöccsének oda adta, hogy elégitse ki.. Mit tegyek a csajokkal?? Szomszédjaim voltak 5 évvel ezelött meg persze a barátnöim. Beszélgettem a csajokkal, hogy szálljanak le róla, de nem teszik. Szandra nővére is irogat a barátomnak, hogy talizzanak meg beszéljenek meg ilyesmi.. Nővére is leszopta a pincébe. Mit tegyek?
2009. aug. 22. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobd a pasid és szerezz magadnak normális barátot és válogasd meg a barátnőidet is!!
2009. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pince + szopás. Nagyon vad a pasid! Kérd meg, hogy koptassa le róla a csajokat. Miért veszekedtek amúgy?


Sárky

2009. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mar en is leszoptam a pinyoba a baratod.
2009. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szandra 13 éves, Dorina 15, Szandra nővére 16 én is 16 vagyok barátom 20 éves. Azért veszekedünk mert nem találkozunk sokat és ő féltékeny típus.. Mindig tudja kik nyomulnak rám is, de tudja, hogy mindig elhajtom a csajokat. Tudja, hogy féltékeny típus vagyok én is. hamar sértödékeny és sokszor őszinte voltam vele és ezért is. Nem tudja eltürni ha nem neki van igaza.
2009. aug. 22. 01:49
 5/6 A kérdező kommentje:

csajokat helyett pasikat akartam írni..

Elirtam mert ideges vagyok és nem tudom mi tévő legyen.

2009. aug. 22. 01:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Szandra 14 éves lesz jövőhónapban. Dorina intézetben lakik, de nyárra kiengedték.
2009. aug. 22. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!