Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek, hogy jó legyek neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátom közölte velem, hogy már nem szeret annyira, mint eddig. És, hogy nem kell mindig együtt lennünk, mert megfogjuk unni egymást. Bárkit megkérdezzek erről ezt alá támasztja. Nagyon szerettem nem értem miért van ez :(( Próbálom kicsit hagyni a dolgokat elnyugodni, de olyan rossz várni és, hogy nem tehetek semmit.. ha ezt felhozom neki idegesítem.. ti mit tennétek?
2011. nov. 13. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha magadba nézel Te is tudod a választ! Ne legyél olyannal aki nem viszonozza az érzéseid és nem becsül meg! Nem tudsz tenni semmit, ez nem egy olyan dolog szerintem amit Te tudsz befolyásolni. Lehet, hogy ez durván hangzik, de sajnos ez az igazság!
2011. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Egy idő után mindenkinél elmúlik a rózsaszín köd!Én 14 évesen jöttem össze a párommal és több mint 7 éve együtt vagyunk,de sokkal boldogabb vagyok mint 2-3 éve.Sok hullámvölgy van minden kapcsolatban.Ha tényleg egymáshoz illetek együtt fogtok maradni.Lesznek ennél komolyabb problémák is.De én azért drukkolok.
2011. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kis távolság néha nem árt,nem szabad rátelepedni a másikra.Mindenkinek kell egy kis szabadság még egy kapcsolaton belül is.Csinálj valami csajos dolgot,találkozz a barátnőiddel,olvass valami jó kis könyvet,meg ilyenek,aztán rájössz majd,hogy ez a kis szabadidő jó neked is.Mi távkapcsolatban élünk,ami nem mindig rossz,mert így tuti nem unjuk meg egymást és megbecsüljük az együtt töltött időt.Szóval ne feltétlenül negatívan állj ehhez a dologhoz.
2011. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!