Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy tetszik valaki jól is érzed magad vele de úgy érzed nem lenne jó a kapcsolat ha összejönnétek? ( vagy ez ink. Egy rossz lerázós szöveg? )

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye duma..:DD Nem akar az illetővel semmit, egyszerűen csak erről van szó.
2012. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg kell próbálni, lehet egy kiváló kapcsolat lesz belőle, és áldani fogod a napot amikor megpróbáltátok és nem szalasztottad el
2012. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, pl. ha valakivel lefeküdnél, jól érzed magad kocsmázás közben, de mondjuk józanul nem tudnád tolerálni a padlón a retkes zokniját mert egy trehány f@sz, akkor megértem.
2012. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, van egy fiú, akivel sokszor találkozom, tetszik is.


Angyali lelke van:)


Viszont:

Ha összejönnénk, akkor szerintem megbántanám, akaratomon kívül is,nagyon érzékeny. Meg még a szülei sem örülnének, az anyukája nagyon szigorú vele, nem szereti ha áthívja a barátait. Amikor nincs velem van, akkor is folyton felhívja, hogy mikor megy már haza.


Valamint az is probléma, hogy 2 órányi utazásra lakunk egymástól. Meg még a betegsége miatt sem egyszerű. Nemrég jött ki a kórházból és nagyon le van gyengülve.


Amúgy vele el tudnám képzelni a jövőmet:)

2012. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen.

Biztos voltam benne, hogy lennének dolgok, amelyeket nem tudnánk tolerálni egymás viselkedésében, hiába kedveljük egymást egyénként.

Meg olyan is, akivel azért annyira nem voltunk egy hullámhosszon, igaz, hogy vonzódtunk egymáshoz, de kevés közös témánk volt, legfeljebb haveri szinten működhetett volna/működik a kapcsolat.

2012. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akit lányt elszaljtottam kb. ilyen volt. Álmaim nője, gyönyörű kinézet, kedves lélek, full természetes, szóval mi kell. Hát azért elég jól éreztem magam a közelében. De mégis van valami ami taszított benne. Túl nyitott volt mindenki felé, ő olyan mindenkinek haverkodós féle lány, sok fazkalap rajongja körül, sokkal van jóban,hatalmas baráti köre van.

Egyszerüen engem ez a tény idegesít, elképzeltem,hogy milyen lenne ha viszonyom lenne vele, és akármerre megyünk, mindig akadna egy kretán ,akivel éppen leáll jópofáskodni mert ismeri, folyton ráköszönnének, haverkodnának, én meg várnék,hogy gyerünk má bazzmeg, én is szeretnék már dugni.

Szóval a lényeg, OK: Túl extravertált személyiség. Hiába tökéletes egyébként.

2012. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen. :D Ebből lehet simán "friends with benefits" dolog. Már ha mindkét fél nyitott erre is.

Néha van, hogy az ember nem akar kapcsolatot, és kész, de valakihez mégis kell kötődés, meg ugye a szexuális igények is megvannak... :D

Nem gyakran működik a dolog, és lehet a végén rájöttök, hogy kapcsolatban is tök jól elvagytok pl. Nekem legalábbis ez jutott most így eszembe.

Meg még millió más ok is lehet. Ha tudod, hogy túl messze lakik. Túlzottan más az életstílusa, stb.

2012. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!