Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés

Van a boltunkban egy fiú (26 éves én 22), és nekem tetszik. Nem olyan rég ismerjük egymást és még nem sokat beszélgettünk csak amennyit egy eladó- vevő szokott (egyszer volt egy kicsivel hosszabb beszélgetésünk amit ő kezdet én meg folytattam,de úgy beszélt velem mintha ezer éve ismernénk egymást,tök közvetlen volt. Aztán én ott hagytam,jöttem el és azt mondtam neki nem akarom eltartani. Azt felelte rá nem tartom fel. Időben van..) de amióta elsőnek meglátott azóta feszt bámul, meg mosolyog rám és mindig úgy adja vissza a visszajárot vagy a szatyrot hogy a kezemhez érjen,és mindig olyan nem is tudom hogy néz rám mikor elköszönök tőle...olyan hosszan és ígézően. És volt egy eset amikor én háttal által neki és csak azt hallottam hogy az előttem lévő vevő azt mondja neki ne mást nézzen hanem őrá figyeljen. Mire ő idézem :" figyelek én ide is..". És mivel csak az a nő és én voltunk akkor ott,gondolom csak engem nézhetet. Hátrafordultam és láttam hogy néz és mosolyog rám.

De nem tudom ezek amiker írtam nekem a nőnek szólnak vagy a vevő nek akivel kedvesnek kell lennie. És még azért sem tudom hogy tetszem e neki mert bár nem rég van itt nálunk de mindenkivel elég barátságos, közvetlen és lehet velem is csak ezért ilyen.



2012. dec. 8. 23:29
 1/1 Fke ***** válasza:

igen ,tetszel neki.


ami problematikus: az eladólány ha kedves velem, akkor sosem tudnám, hogy most csak vevő vagyok, vagy férfi a szemében... necces az ilyesmi. kacsints rá vagy valami, nagyon egyértelmű jelét add az érdeklődésednek. akkor talán lép.

2012. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!