Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már titokban valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már titokban valakivel? Hogy működött? A legjobb bnőd/barátod előtt is titok volt? Miért kellett titokban tartani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy belezúgtam abba a srácba, akivel elméletileg elég rosszban vagyunk. Az ismerősök is tudják, régen folyton egymást oltogattuk. Most úgy néz ki, belezúgtunk egymásba. (Az ellentétek vonzzák egymást.:D) Sok időbe telt, hogy egymás előtt bevalljuk érzelmeinket, mert elég gázosnak tartjuk, hogy annyira rosszban voltunk, most meg szerelmesek.:$ Fontolgatjuk, hogy titokban járjunk, így megkíméljük magunkat azoktól a megjegyzésektől, amiket nem akarunk hallani. De ennek még egy oka van: a szüleim belémnevelték, hogy a cigi,drog,alkohol tilos, nagyon elítélik, és én nem is nyúltam hozzájuk, viszont a srác dohányzik(erősen), alkoholizálni is tud rendesen, és talán (de ez nem biztos) kipróbálta a drogot is. Félek, hogy mit szólnának hozzá, ha vele járnék.:S És a barátaim is...:/

De nem tudom, hogy megy ez a "titokban járás". Hol talizhatunk egyáltalán, hogy semelyik ismink se lásson?

16/L


2009. aug. 22. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én még nem jártam titokban egy csajjal se.
2009. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer 3 hétig eltitkoltam mindenki elöl, aztán elmondtam nekik, mert még is csak úgy az igazságos, ha én is beszámolok a dolgaimról, meg már gyanús volt nekik.

egy srácot meg pont ezért utasítottam el, mert ilyen volt, amilyennek leírt, és nem akartam félelemben élni, hogy úristen, segg részegen elüti őt egy autó, összeverik, vagy csak összefekszik egy csajjal, nekem nem kellett ez. pedig nagyon szerettem.

2009. aug. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Csodállak, hogy meg tudtad állni, hogy ne járj vele.:O Tényleg...gratulálok!;) Nekem nem sikerülne. Én biztos, hogy a szívemre hallgatnék az eszem helyett.:( Ezt utálom is magamban...
2009. aug. 22. 01:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én jelenleg is titokban járok a barátommal.

az oka a nagy korkülönbség ami miatt elítélnének minket. én 15 vagyok, ő 22. tudom fura, de nagyon szeretjük egymást. más véleménye nem érdekelne minket, csak a szüleim tuti eltiltanának tőle. tehát megbeszéltük, hogy ha 16 vagy 16 és fél leszek, akkor a szüleim elé állunk és elmondjuk, hogy szeretjük egymást addig viszont marad ez a titkolózás.

a legjobb barátnőm tud róla.

15/L

2009. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is titokban járok barátommal a kor külömbség miatt..

Nem akarjuk hallani a sok hülyeséget...Megoldhato a találkozo csak annyi hogy vagy esténként találkoztok nála vagy nálatok de ugy elég késön amikor már nem nagyon jár ki senki..Avagy ami jobb megoldás hogy másik faluban városban találkoztok ahol nincs annyi ismerös... mondjuk a titokban járás sem marad sokáig titok mármint az ember titkolja ameddig tudja, de elöbb utobb ugy is kiderül.. A szülök tényleg huzosak.. de öket is ki lehet játszani..

2009. aug. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!