Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy egyaltalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy egyaltalan fel figyeljen rám?

Figyelt kérdés

15 vagyok.(làny)

külföldön élek.

ültem a buszon haza felé,és jött a kiszemelt fiu,a haverjaval,el kezdtek rolam beszélni,aztan a kiszemelt haverja mellém ült,és bele kezdett volna abba hogy hogy hivnak,de a kiszemelt el csititotta.

Azota mindennap làttom a suliban ö is engem,de nem torténik semmi.Néha ràm nézz,de sztem csak azért mert pont meg làt,bàr az egyik baratnom azt mondja hogy mindig nézz.

(szerintem kamuzik)

ö 16 éves,szeretném ha tényleg ràm figyelne,dohànyzik,arra gondoltam hogy egyik nap oda megyek hozzà hogy adjon tüzet,bàr én nem cigizem,de meg tenném.

FIUK!egy lanynak mit kell tennie,hogy észre vegyétek?

Nem vagyok csunya,de azért annyira szépse.

Szerintem kicsit meg akadt rajtam a szeme.

Bàr nem tudom..segitsetek!


2012. dec. 15. 03:15
 1/1 anonim válasza:

Semmi féleképpen ne a cigarettás módszert alkalmazd. 21 vagyok, évek óta dohányzom és nem a legjobb dolog.

Kezdj el vele beszélgetni akár személyesen, akár a közösségi oldalon. Aztán ha már eléggé " belemélyedtetek " , éreztesd vele, hogy bejön neked. Ha ez kölcsönös akkor biztos vagyok benne, hogy ő is jelezni fogja számodra. DE viszont ne rohand le. Várd meg amíg biztos lehetsz abban, hogy te is kellesz neki. Ne,h hogy pofára ess. Egy próbát megér közeledni a srác felé.

21/F

2012. dec. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!