Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet észrevenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni, hogy egy férfi esetleg többet érez irántad?

Figyelt kérdés
Van egy hapsi, akivel igazából csak szexelünk. Viszont ezt én is így akartam. Ellenben az tény, hogy szoktunk sms-getni, ha valami bajom van általában érdeklődik, hogy mi a baj, meg mikor találkozunk, akkor jól elvagyunk, röhögcsélünk, komoly dolgokról is eldumálgatunk...mik a jelei ha nem csak szexet jelentek neki?
2012. dec. 15. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"Van egy hapsi, akivel igazából csak szexelünk." [link]



Amúgy szerintem csak simán arra kellesz neki, lehet tiktokban még családja is van... És te vagy a "titok" az életében. Mondjuk ezzel zsarolhatod vagy ilyenek, de többet ne várj mert nincs mit.

2012. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt mondják ha már közös programokat szervez, ajándékot kapsz, érdeklődik stb. akkor már jobb a helyzet.. de hát mivel ilyenben még nem volt részem ezért fogalmam sincs hogy ez valóban így van e, de lehet benne valami.
2012. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elkezd faggatni a te érzéseidről.
2012. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából már kérdezte, hogy jó e ez így nekem...
2012. dec. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!