Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről, más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, más is gondolkodik így?

Figyelt kérdés

Szóval vannak,akik elítélik a kövér,vagy csúnya embereket,a legjobb barátom,aki azért tényleg elég jóképű azt mondta,hogy neki a kövér emberek nem tetszenek,nem is tudná velük elképzelni a szexet.

Viszont megismerkedett egy lánnyal,akin tényleg van felesleg,mutatott képet is,azt mondta,hogy randizgattak,és egyszerűen észrevette hogy nagyon rendes lány,és passzol is hozzá.

Én elgondolkodtam,egymagamban,és arra jutottam,hogy én örülök az ő boldogságának,és inkább azoktól kapok hányingert,akik csupán a külső alapján ítélkeznek,és az embert meg sem akarják ismerni.



2012. dec. 15. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akkor ennyi:D
2012. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azért.. van akinek még jól is áll az a kis +súly, viszont van akinek nem. meg ez az elhízás mértékétől is függ, és hogy hogyan oszlik el.:D
2012. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Tettei határozzák meg az embert. De egy kapcsolatban bármennyire összeillenének, ha nincs meg a fizikai kontaktus, akkor szerintem nem működhet. Legalábbis én így vélem.
2012. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűen megundorodom azoktól az emberektől,akik ránéznek egy kövér lányra,és olyan poénokat lőnek egy egymás között,hogy "nézd már meghalnék alatta!",de az olyan lányoktól is,akik egy nem túl jóképű pasit kiröhögnek,hogy "akkor se kéne,ha hozzám vágnák!!"ezek összejönnek egy helyes pasival,szülnek neki gyereket,az első évben rengeteget szeretkeznek,majd egyre kevesebbet,végül a gondolattól is undorodnak,hogy egymáshoz érjenek.....majd nem kevés esetben,találnak egy szebb csajt,mert mindenkinél van szebb,és náluk keresik a boldogságot, a pasik meg összejönnek egy ilyen felszínes csajjal,a kapcsolat romlik,mert a jó külsőn kívül semmi közös nincs bennük

nem mondom hogy mindenki ilyen,de ahogy elnézem elég sokan....

2012. dec. 15. 17:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,én tökéletesen egyet értek veled,mintha én írtam volna ezt a kérdést


Úgy érzem hogy nagyon rossz világra születtem,ezek az emberek hihetetlen primitívek és felszínesek,egyszerűen undorítóak ezért utálom majdnem az összeset


Ha valaki nincs kisminkelve,vagy nincs zselé a hajában akkor azt már genetikai hulladéknak tekintik holott pont ők azok!


Csak azért mert egy pasi jóképű nem jelenti azt hogy tud szeretni,dolgozni a családjáért,hűséges maradni stb


Csak azért mert egy nő jól néz ki nem jelenti azt hogy tud szeretni,jól főzni,gyereket nevelni stb de azt sem jelenti hogy jó az ágyban


De az is a probléma hogy még a rondák is előfordulnak felszínes emberek akiknek a felsőkategóriából kell csak társ

2012. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"De az is a probléma hogy még a rondák is előfordulnak felszínes emberek akiknek a felsőkategóriából kell csak társ"


Pontosan!

Ez meg megint más,de még az álszent embereket utálom nagyon.


Gondolom az ilyesmi pasikról beszélsz!


"Miért van az,hogy csúnya pasi vagyok,a ronda,gusztustalan csajoknak kellek csak,de a jó nők rám se néznek!"


Pont tegnap olvastam egy ilyen kérdést.

Szörnyű hogy mennyi a felszínes,álszent ember.

2012. dec. 15. 17:40
 7/13 anonim válasza:

Az őszinte bunkók, még mindig jobbak szerintem, mint a kétszínűek. Azok legalább nyíltan elmondják, hogy mit gondolnak és nem csinálnak két arcot maguknak, hogy egyszer egyiket mutassák, következőleg a másikat.

Én nem ítélem az embereket, mert végeredményben szerintem sok hibám van és engem is el lehetne ítélni. Az hogy a külső fontos én elfogadom, ha valaki nézi mellette a belső értékeket. De szerintem ugyan annyira megvetendő, ha valaki nem bírja a másik látványát, de a társaságát élvezi és csak azért van vele. Ha nincs meg a vonzalom mindkét részről, akkor hazugság az egész.

Kis kétszínűség is kell az apróbb viták elkerüléséért. De a kétszínűség rossz.

2012. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


"Kis kétszínűség is kell az apróbb viták elkerüléséért"


Hasonló dolgot írtam a családi kapcsolatok kategóriában.Kis híjján leszedték a fejemet a sértődött ingerült anyucik mondván hogy sosem szabad hazudni,még a legapróbb dolgokban sem :D Hát akkor jó sokan szerethetik őket vagy lehet hogy inkább álszenteskedésről van szó?Szerintem az utóbbi :)

2012. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"De szerintem ugyan annyira megvetendő, ha valaki nem bírja a másik látványát, de a társaságát élvezi és csak azért van vele."


Egyáltalán nem ezt mondom.

Azt mondom,hogy csak a kinézete alapján megítélni valakit,úgy,hogy egy szót sem beszéltünk az illetővel.

Nyilván ha egyáltalán semmi sem tetszik az illetőn,akkor hagyod,de bunkósság akkor is valakit a külseje alapján lerondázni,kövérezni.....az illető meg valószínű hogy belülről sokkal rondább,mint a kigúnyolt fél,és bár sok nője lehet,de igazán boldog sosem lesz,pl a 60-as 70-es éveiben,amikor egyedül penészedik a lakásban,mert senki sem tudja elviselni a stílusát

2012. dec. 15. 17:59
 10/13 A kérdező kommentje:

az őszinteségről!


ez őszinte: ne haragudj,de nem tetszel külsőre,ezért én nem szeretnék kapcsolatot kialakítani veled


ez nem őszinteség: "fúúj,te nagyon ronda vagy!"

ez bunkósság,az meg szerintem szánalmas ha valaki bunkó!

2012. dec. 15. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!