Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a történetről? Volt már veletek ilyen? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

A páromnak már több alkalommal szóvá tettem, hogy zavar, hogy nem tiszta nála az ágynemű. Van egy nagytestű kutyája, az utcán szokott sétálni, és az ágyban alszik, így felviszi a lábán a sarat, van egy seb is a tappancsán, ami volt, hogy gennyesen vérzett, stb..és össze is vérezte az ágyneműt elég rendesen. Kb 1-1,5 hónapja az az ágynemű volt már fent, és pár napja szóvá tettem szépen, nyugodtan, hogy segítek áthúzni, és kérem, hogy cseréljük le, mert ez engem zavar. A válasz erre az volt, hogy nem lesz áthúzva, mert úgyis kb két nap múlva megint ugyan így fog kinézni....

Hiába mondtam, hogy nem szeretnék ezen veszekedni, nem tehetek róla, de zavar ha 5 centis véres foltokkal van tele az egész ágynemű..és még én érzem magam kellemetlenül, hogy ezért kell 'könyörögnöm'. A válasz az volt, hogy ha nem tetszik, akkor aludjak a földön...én meg inkább el is jöttem, azóta nem is beszéltünk semmit.

Mit tennétek a helyemben? Amúgy igényes, tiszta a párom, ezért nagyon meg is lepődtem ezen az egészen még én is. Sosem gondoltam volna, hogy ilyenből még feszültség lehet köztünk, miközben amúgy meg minden rendben szokott lenni, és úgy érzem szeretjük egymást. Eléggé el vagyok keseredve és szomorodva ez az egész miatt.


2012. dec. 13. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fúúúúj! Teljesen igazad van. Ne hagyd magad! Ez az igénytelenség csúcsa.
2012. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mirror06 ***** válasza:
Aludnék a földön, aztán egy idő után csak tanul belőle. Nehogy már még neki álljon feljebb.
2012. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bino ***** válasza:
Ez nagyon gusztustalan!
2012. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mond neki azt, hogy te meg sz@rsz nála, de nem ma nem húznád le a wc-t, mert holnap is kell majd újra, így legalább vízet spóroltok

te, lány, mi lesz veled, ha ilyen alap dolgokban nem tudsz kiállni magadért?

2012. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez gusztustalan és egészségtelen. Már önmagában az is, hogy ugyanabban az ágyban bújtok össze, ahol egy állat alszik, hát még amit leírtál...
2012. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"ursula ursulella válasza:


te, lány, mi lesz veled, ha ilyen alap dolgokban nem tudsz kiállni magadért?"



én a fiú vagyok, nem a lány. :)

2012. dec. 13. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, így még rosszabb!
2012. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hát..ne haragudj, h ezt mondom, de ha nem egyenlíted ki az erőviszonyokat, lehet még a lábtörlőjének jó leszel
2012. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, de keményen!
2012. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 PrettyVillain válasza:
attyavilág... nekem is van kutyusom meg egy cicám. velem alszik mind a kettő, de pl: ha a kutya bejön a lakásba, avval kezdem hogy megmosom a tappancsait, és így is minden hétvégén tiszta ágyneműt húzok. Amúgy, ha gennyes seb volt a kis tappancsán a kutyusnak, miért nem kezeltette? pfheej...
2012. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!