Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác, elvileg énis neki, vmikor randizunk meg gyakran olyanokat ír amiből az jön le hogy tetszek neki, meg becézget, énis szoktam néha célozgatni rá de nemolyan konkrétan, meg nem enegedem hogy becézgessen ameddig csak barátok vagyunk..valamelyik nap elment buliba és másnap mondta hogy rámászott vmi csajra.. én meg rá 5 percre mondtam hogy inkább megyek, mert elég hirtelen ért, kellett egy kis nyugi, ugyhogy azt mondtam megyek, amire ő ' :/ ' smileykat tett..azthiszem több lánnyal is kavar, vagyis nem vagyok biztos benne. elösször nem írt rám csak végig lájkolt mindent az adatlapomon de nem írt rám, végig fent voltunk estig és akkor írt.. tegnapelött beszéltem vele utoljára mertt akkor írt, tegnap is fent volt de nem írt
2012. dec. 13. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a pasi csak szórakozik veled, ne foglalkoz vele! Csak megakar húzni. Velem is volt egy ilyen eset de ott is kiderült hogy csak szexet akar. Hagyd inkább és keres olyat aki tényleg megérdemel. Mond meg neki ha csak szórakozik veled akkor inkább hanyagoljon téged mert te erre nem vagy vevő! Ha belemész ebbe a kapcsolatba csak te fogsz rosszul járni, mert ha akkor jön össze más lánnyal sokkal jobban fog fájni mint most.
2012. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!