Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs annyi tartás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs annyi tartás a nőkben, hogy elmondják, miért ér véget részükről egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Se szó, se beszéd, vége. Előtte való nap még totál idill, aztán ennyi. Azóta válaszra sem méltat.

2012. dec. 15. 19:00
 1/10 A kérdező kommentje:
20 felettiek vagyunk, nem kis agyatlan tinik.
2012. dec. 15. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nők...

Bár nő vagyok ezt én sem értem. Én mindent megbeszélek a párommal és ha gond van elmondom neki. Nem a csodára várok hogy valahogy kipattanjon a fejéből mi is a gond. A férfiak még mindig nem gondolat olvasók, ahogy a nők sem csak jobban megfigyelik a párukat. De gyakran sz*r következtetést vonnak le mert elhiszik azt amit kigondoltak ahelyett hogy rákérdeznének így van-e.

Hogy őszinte legyen én sem értem a nőket XD

2012. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem most ugyanezt csinálta egy pasi, úgyhogy ez mindkét nemre igaz tud lenni...
2012. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez velem idén 3x fordult már elö!

és iszonyuan megsinylettem lelkileg!

2012. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Én is, mert most nem tudom, hogy miben voltam szar, belekerültem a totál bizonytalanságba, ennél még az is jobb, ha elhord a szemem láttára minden szarnak, és szénné aláz. Legalább akkor tudnám gyűlölni nyugodt szívvel.
2012. dec. 15. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a volt nőd jellemtelen ember,de az még nagyobb,hogy manapság mind a nők,mind a férfiak nagy része ezt csinálja a másikkal,nemtől függetlenül.
2012. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez engem nem vigasztal. De ha én nem baszok ki az emberekkel, miért kapom mégis ezt folyton cserébe?


Mert pont, hogy nem az első alkalommal történt meg szinte ugyanez. Csak két teljesen különböző nőnél...

2012. dec. 15. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy nincs válasz... Egyszerűen nincs meg az, aminek lennie kéne..
2012. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vagy a másik az, hogy olyan miatt szakít, ami fájna Neked, ha elmondaná, esetleg az önérzetedet sértené, és attól akar megkímélni, bármi lehet..
2012. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nem sérti? Ezzel bánt a legjobban, de ezt már vele is tudattam, nem egyszer.
2012. dec. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!