Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme olyan fiúval összejönni, akit nem szeretek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok,de ő csak barátnak tekint.Szerintem rá is jött arra h teljesen belezúgtam azóta, elég flegma, vagy játszik velem, és hülyít, ami teljesen kiborít. Mivel feladtam, és kénytelen vagyok beletörődni, h ez a srác nem fog nekem soha összejönni. Arra gondoltam h összejövök egy másik sráccal akiről tudom h bejövök neki.Csak kicsit furának érezném h valaki olyannal járok akibe nem vagyok szerelmes, de annyira nem is tetszik. Miközben teljesen máshoz vonzódom.Mit tegyek?
2012. dec. 15. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán lenne.Hagyd mind a két srácot.Felejtsd el,és keress más valakit
2012. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
majd beleszeretsz, ha jobban megismered,talán
2012. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme nem lenne, és csak bűntudatod lenne hogy egy kedves srácot megbántasz. akibe szerelmes vagy, próbáld meg, ha elhajt akkor felejtsd el a francba, szeress ki belőle, gondolj arra h mekkora szemét stb, és akkor próbáld meg a másik srácot, vagy ha valaki más bejönne, akkor azt.

16/F

2012. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi értelme...
2012. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen tipikus 14-18éves felfogás...szóval tedd azt,amit jónak látsz.Később majd tanulsz belőle,akármi is lesz.
2012. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak mi értelme? érezni fogod szerinted azt a perzselő, tüzes, igazi szerelmes csókot ha nem érzel semmit iránta?..

Nincs értelme.. felejtsd el azt a fiút.. nem érdemel meg, ne fuss utána.. szerintem ezzel te féltékennyé akarod tenni. De ha nem szeret úgy se lesz féltékeny.

2012. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne értelme. Ha nem tetszik, akkor inkább hagyd. Gondolom, hasonló esetben te sem szeretnél pótlék lenni.


Szerintem adj időt magadnak, hogy feldolgozd, hogy akibe szerelmes vagy nem fog összejönni veled és, ha ez megvan, csak utána bonyolódj párkapcsolatba bárkivel.

2012. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat:))
2012. dec. 15. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Olyannal összejönni akit nem szeretsz az hülyeség! Gondolj bele a folytatásba!

2. Szerintem is hagyj időt magadnak, gondold végig a dolgot, az eddigi történéseket és rájösz, hogy a flegma viselkedés után semmi jóra nem számíthatsz! Lépj tovább! Fájdalmas lesz a döntés, de hidd el, jobb most mint késöbb!

Kellemes karácsonyt!

2012. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!