Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nemet mond az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nemet mond az mindenképp nem?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel úgy nézett ki a dolog hogy járunk de egy hét után "visszavonult", vagyis kidobott. Már régebben, egy éve jártunk egy hónapig. Azt mondta akkor, lehet hogy később megbánja a döntését, de nem érzi azt a valamit hogy együtt maradjon velem. Csak hogy én abban az egy hétben beleszerettem, és most már nem azt mondom, hogy még mindig szeretem, de tudnám szeretni, ez biztos. És hiányzik.

Lehet valamit tenni?

Már mondtam neki egy héttel szakítás után hogy szeretem nem hatott rá.

HA csak azon múlna hogy beszéljek vele megtenném, de nem szeretnék futni utána, egy kis büszkeségem azért nekem is van.


2012. dec. 15. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer 3 évet vártam pont ugyan így ahogy te... MEGBÁNTAM !!!!!!!!
2012. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen az nemet jelent.
2012. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jártam úgy mint te,megvártam,hátha meggondolja magát,ahogy ő mondta,de nem hogy nem gondolta meg magát,elkezdett egy másik pasival gondolkodni.....
2012. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem minden nő működik fordítva, van akinél a nem az nem
2012. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát... vagy büszke vagy, vagy szeretsz. Vagy versengesz, harcolsz a lánnyal, meg akarod nevelni, kikényszeríteni valamit tőle, vagy odaadod Magad neki ajándékba.

A kettő együtt nem megy!

Dönts!

2012. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már mindegy. Bepalizott, én meg túltettem ezen az egészen magam és most (attól függetlenül hogy eddig se volt) élvezem a barátnőmentes szabad életet : )
2012. dec. 25. 20:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyebkent nem mindig jelent nemet. Sajat peldam. Szinten egy het utan dobtam a pasit, mert nem ertette, hogy mit akarok. Ha kicsit is veszi a faradtsagot, hogy vegig gondolja mit mondtam neki, akkor megint egyutt lennenk, mert meg mindig kedvelem. Csak azt nem, ahogy viselkedett velem.

Szoval az en esetemben a nem azt jelentette, hogy probald jobban.

2012. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ami mindig nemet jelent, az a talán meg a nem tudom. A nem az bármit jelenthet, néha azt várják a lányok, h olvass a gondolataikban (pl. a 7-es válaszoló). A te esetedben viszont eléggé nemnek tűnik, valszeg akit helyetted talált, az jobban néz ki nálad, és ezért dobott ki.
2012. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-eshez csatlakozva: a nem az a viselkedésre, egy tettre vonatkozik ilyenkor, nem a személy elutasítására.

Pl. van olyan fiú, aki nagyon tetszik, de nagyon durván elküldtem, amikor közölte, hogy nős és a felesége háta mögött akar velem szexkapcsolatot.

Váljon el, vállalja fel, hogy 4 kedves kell neki, mindet vállalja fel a külvilág előtt is, úgy oké. De az, hogy átver embereket, az nekem nem oké.

De attól még tudna úgy élni, hogy igen-t mondjak neki, tehát nem az egész személyiségével van a bajom, és nem őt utasítottam el, hanem azt a fajta közeledését.

2012. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha NEM, akkor tök mindegy, hogy csak játszik a csaj vagy sem. Nálam ez úgy működik, hogy teperek én, ahogy bírok, de legalább az esélyt lássam a sikerre. Ha jön egy NEM, akkor nincs miért. Gondolkozz!
2013. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!