Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenképp számít az életkorbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp számít az életkorbeli, és magasságbeli különbség a fiú és a lány közt?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy tetszik nagyon egy srác, aki idősebb nálam. Nem ismerjük egymást túl régóta (kb 1 éve), de amikor találkozunk, mindig jókat beszélgetünk. Ha csak futólagosan találkozunk, akkor is integet, mosolyog. Csinos és okos lánynak tart, mármint ismerősömnek azt mondta rólam. Egyébként kedves és aranyos srác. De Ő 24 éves, én pedig 17 vagyok csak, és alacsonyabb, mint Ő. Működhet így egy kapcsolat, vagy mindenfelé csak elítélik majd, ha egymásra találunk?
2009. jan. 10. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én 14 voltam a párom 20 és én voltam a magasabb és vagyok is majdnem 4 cm-el ...lány vagyok és 18
2009. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az előző válaszoló vagyok:D

szóval...szerintem abszolút mindegy hogy milyen magas vagy vagy ő milyen magas ez a kor meg pont jó....sok sikert nektek

2009. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szia!egyáltalán nem számít a korkölönbség és a magaság sem!!pl.én 162cm vagyok a barátom pedig 182cm!!és nem mondta még soha senki hogy nem ilenénk össze a magaság miatt!!
2009. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A szerelembe és a xxx-be nincsen korhatár.

De sok ilyen koru srác már azt is akarja és lehet te meg arra még nem vagy felkészülve.

Testvérem és a barátja között 10 év van.Jól megvannak,bár a testvérem 21 éves vagyis azért már nem tini.

Magassági különbség meg nem számít szerintem.Nem azért szeretünk valakit mert nagyobb vagy kisebb nálad hanem mert kedveljük belső és külső tulajdonságait.Szerintem

2009. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az életkor az 20 év felett már nem igazán számít. A magasságról annyit, hogy a legtöbb férfi, szereti ha magasabb a lánynál.
2009. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem,te vagy az alacsonyabb,akkor meg minden normális. Ennyi korkülönbség meg nem gáz. Én is és a volt barátom közt is volt ennyi,és jártunk 3 évet.
2009. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24 évesen már olyan szexet szeretne, amire te még nem vagy kész (még akkor sem, ha úgy is gondolod). De ez a kapcsolat már nem reménytelen... ha úgy gondolod, megpróbálhatod. Ha elég türelmes, sikerülhet. Ne ugorj bele semmibe, csak ha már kész vagy rá!
2009. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a szexxel nincsen semmi, egy kicsit érettebb szexet kíván majd, mint egy kisfiú :D ennyi, szóval erről ennyit, ne aggódj.

Én 18 vagyok a barátom 27 lesz. ennyi, szóval éni siránkozhatnék, de én úgy éreztem, hogy mivel én komoly csajszi vagyok, így nekem nem kisfiú kell, mert ebből már tanultam, így esett a választás egy majdnem 27 évesre.

a magasságunk meg egyforma, ha magasabb sarkú cipőt veszek fel, akkor már magasabb is vagyok nála. :P

ezzel nincsen semmi baj, ne szégyeld, és próbáld meg, lehet, hogy egy gyönyörű kapcsolat lesz belőle.

De ez egy jó tanács, felnőtt férfiként kezeld ne egy kisfiú szintjén.

Sok Sikert! Drukkolok!

Üdv. Edina :)

2009. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors és mondanivalókban, tapasztalatokban és tanácsokban bővelkedő válaszokat, és a jókívánságokat is! Nagyon rendesek vagytok, tényleg csak köszönni tudok mindent! :)
2009. jan. 11. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond a korkülönbséggel,ez nem sok:-) Ha 14 lennél akkor sokallnám de igy nem:-) a magasság meg szerintem nem szempont
2009. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!