Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nemet mond az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nemet mond az mindenképp nem?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel úgy nézett ki a dolog hogy járunk de egy hét után "visszavonult", vagyis kidobott. Már régebben, egy éve jártunk egy hónapig. Azt mondta akkor, lehet hogy később megbánja a döntését, de nem érzi azt a valamit hogy együtt maradjon velem. Csak hogy én abban az egy hétben beleszerettem, és most már nem azt mondom, hogy még mindig szeretem, de tudnám szeretni, ez biztos. És hiányzik.

Lehet valamit tenni?

Már mondtam neki egy héttel szakítás után hogy szeretem nem hatott rá.

HA csak azon múlna hogy beszéljek vele megtenném, de nem szeretnék futni utána, egy kis büszkeségem azért nekem is van.


2012. dec. 15. 20:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ja! a nem az nem! ne csinálj segget a szádból! ilyenkor el kell tolni a biciklit...
2013. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!