Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! SZerintetek az gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! SZerintetek az gáz, hogy 24 éves létemre utoljára 3 éve volt kapcsolatom, mert nagyon nagyot szenvedtem akkoriban és nem óhajtottam újat?

Figyelt kérdés

Kb 2 évig "gyászoltam", 2011-ben már éreztem, hogy örülnék egy újabb komoly kapcsolatnak, de az életben nem jött össze. Az egyéjszakásnak meg nem vagyok a híve. Nem ítélem el, aki csinálja, hajrá, de én nem tudok azonosulni ezzel. Vagy csak az van, hogy "az erkölcs a lehetőségek hiánya"? Már régóta szeretnék barátnőt, de ahol lakom (vidék, kisváros), szinte mindig ugyanazok a csajok járnak buliba, akik jócskán fiatalabbak nálam és össze-vissza kavarnak. Meg én ilyen magányos farkas típus vagyok, nem vagyok antiszociális, de sosem mozogtam nagy körökben. Lehet így esély valahol? Érdekes, mert az egyetemen ismertem meg az akkori komoly barátnőt, de utána nem találtam ott sem mást.


Kéne barátnő, de nem vagyok gazdag, csak átlagos, és nem vagyok kigyúrt sem. Magasnak magas vagyok 189 cm, eléggé tájékozott, értelmes srácnak gondolom magam, de az Istenért se tudok bekerülni valami közösségbe, ahol lenne potenciális jelölt. Vagy foglalt, aki tetszene, vagy én nem jövök be neki. Nem rinyálni akarok, csak ez van. Mit gondoltok? Amúgy zöld a szemem, barna rövid hajam van, szerintem nem vagyok pacalarcú.


24/F


2012. dec. 15. 23:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt blokkolni fognak, nem fogok majd tudni vlszolni, ezért itt kérnék kérdést, kérést ha felmerül: gegekko@gmail.com. Köszi
2012. dec. 15. 23:08
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem lépj be a mensába, az átlag feletti intelligenciával rendelkezők csoportjába


ők úgy hirdetik magukat, hogy megtalálod a párod

sokan csak emiatt lépnek be, ezt olvastam róluk

2012. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá. Már a kérdésből látszik,hogy nagyon akarsz valakit és félig már egy társkereső hirdetésnek is megfelel. Ha neten ismerkedsz, akkor is inkább kevesebbel egyszerre. Lassíts kicsit, ne akarj mindent egyszerre. Nem a pénz és a kigyúrtság számít,sokan nem arra mennek rá,akik normálisak,de idő kell míg megismersz valakit .
2012. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak, biztosan megvan az oka, ahogy le is írtad, hogy mi az. Azért biztos nem küldenélek el, mert úristen 3 éve nem volt barátnőd. Én szerencsésnek mondom magam, nem egész egy év alatt letudtam a gyászt. Egyszerűen összeszedtem magamat lelkileg, rájöttem, hogy egyedül is boldog vagyok tulajdonképpen, magamnak éltem, csináltam a dolgaimat és halál jól sikerült bemagyaráznom magamnak, hogy ez így a remek. Aztán meg is hozta az érzés a hatását, amikor végképp lemondtam arról, hogy keresek valakit, akkor betoppant az életembe egy srác, bár utána kaptam is egy serpenyőt a képembe rögtön, kifogtam egy "fűvel-fával" típust és sajnos csak akkor jöttem rá, hogy milyen is ő valójában, amikor már kezdtem érzelmeket táplálni felé. Ismét eljön a féktelen zokogások éjszakája, hogy hogy lehetek ennyire szerencsétlen marha... az első próbálkozás már csúfos kudarcot vall, na sebaj. Eltelt néhány hét, újabb srác került az életembe, aki hopp éppen oda volt másért meg vissza. Nem baj, jófej vagyok, játszok kerítőnőt, ha már ilyen lágy a szívem összehozom őket. Hát ebből az lett hogy teltek a hetek és egyszer "hót részegen" egy ágyban kötöttünk ki. Nem történt nagyjából semmi, de ez így volt tökéletes! Így utólag bevallom volt benne némi taktika, valahogy sejtem hogyan kell egy pasira hatni, de nem is ez a lényeg... :) Eltelt azóta másfél év és vígan együtt vagyunk még mindig. Tehát én állítom, hogy amikor leginkább nem számítasz rá, akkor jön majd valaki, ha rágörcsölsz, akkor biztosan nem! 22/L
2012. dec. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!