Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogyan szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan szoktatok viselkedni az exetekkel?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy meddig tartott a kapcsolat, de utána amikor látjátok akkor, miről beszéltek? Vagy nem is beszéltek? Szoktátok bámulni órán ha mondjuk osztálytársatok? Ha egy helyen vagytok véletlenül, külön-külön csapatban a barátaitokkal akkor hogyan viselkedtek? Egyáltalán megváltozik a viselkedésetek?

Kort is írjatok léci! :)


2012. dec. 16. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem beszélek velük, mert nem érdekelnek. nem haragszom rájuk, nem utálom őket, csak szimplán nem érdekel, mi van velük. ha látom, köszönök, persze, de ennyi :) egy van, akivel héba-hóba dumálok, de abszolút barátilag. ugyanakkor nem mondanám, hogy barátok maradtunk. 22L
2012. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én kerülöm! 23 f
2012. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minnél meszebb van tőlem annál jobb.Ha hozzám szólna ott vmi tuti eltörne
2012. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
50%
Én egy iskolába járok két exemmel is,és mindkettőt kerülöm.ez kölcsönös is,mivel PL:egyik gyerek amikor meglátott az egyik terembe,kiment és addig nem ment oda vissza,ameddig ki nem jöttem onnan.szóval nagyonis kerüljük egymást.még csak köszönni sem szoktunk egymásnak..szóval teljesen megszűnt minden 14/L
2012. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagy mindegyik.

Egy időbe az utolsó exemmel még beszéltem, de fölösleges.

Lezártam mindet, nem hiszem, hogy kéne tartanom egyikkel is a kapcsolatot. Inkább foglalkozok a jelenemmel és a jövőmmel.

2012. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Még annyi lenne, hogy akik kerülik azok miért? Ennyire utáljátok?

2012. dec. 16. 13:33
 7/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Mert annyira mocskosul átbaszott és megbántott mint még senki soha.Egyszer szét szedtem miatta egy egész szekrényt annyira feldühítettem magam.Többször nem akarom hogy így elszaladjon velem a ló ezért kerülöm ahogy csak tudom de sajna nem könnyű mert egy környéken élünk ..

2012. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első exem egyben az osztálytársam is. Hát vele folyton piszkálódunk de elég durván. Ennek ellenére facen is órákon át el tudunk beszélgetni pont, mint régen,sőt még talán jobban is, ami azért elég furcsa, mert miután szakítottunk nekem elég nehéz volt újra összekaparnom magam. Néha összetalálkozik a tekintetünk órán, de már nem igazán szoktunk szemezni(úgy ahogy még pl.a szakításunk után is csináltunk néha). Viszont azt is belátom, hogy benne nagyon megbízok és sok mindent el is mondok neki, és sajnos nagyon adok a véleményére, mert ő tényleg igazán ismer..pl.ha hibát követek el, ő az, aki leszid érte. Szóval vele igazán furi a viszonyunk, mert utálom is egyben..:DD

A másodikkal még nem rég szakítottunk, ha utcán látjuk egymást(ami eddig 2x volt) köszöntünk, mivel vele amolyan 'békés' szakításunk volt.

Azonban tegnap este pont egy szórakozó helyen összefutottam mindkettőjükkel, mert közös társasággal mentek oda. Meg kell hagyni nagyon furcsa helyzet volt, mert az osztálytársammal is beszéltem pár szót, a másodikkal meg majdhogynem össze is vesztem..

2012. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7. Biztos vagyok benne, hogy egyszer találsz egy olyan párt aki nem tesz veled ilyeneket! :)

Amúgy ment a zöld kéz mindenkinek. :) És mégegyszer köszönöm :)

2012. dec. 16. 17:36
 10/12 anonim ***** válasza:
én akartam vele sdzakítani ő nem akart. ezért kerülöm még annak ellenére is, h másfél év telt el azóta.
2012. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!