Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen érzés lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés lenne, ha az egyik legjobb barátotok ráhajtana, össze is jönne az exetekkel? Zavarna vagy nem érdekelne?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ex azért ex, mert a ki nem szarja le kategoriába tartozik már. Vagy mert én vágtam ki mint a taknyot, akkor ezért nem érdekel, vagy ha esetleg, véletlenül ő rúgna ki, akkor meg azért útálnám mint a szemetet. Egyszóval nem izgatna nagyon. AZ ő élete, ő dolga,hogy kivel pakolja össze magát utánam, nekem ahhoz már semmi közöm nincs, és nem is akarom hogy legyen.
2012. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát,na nincs esze,az ő baja.Minden exem egy vagy őrült tyúk,vagy ribanc.Nem tudom miért,folyton ilyenekbe szaladtam bele,pedig csak 1 tisztességes nőt akartam...
2012. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Hát ebben a sztoriban én vagyok a lány,elég furcsa szituációba kerültem...

Az ex-el nálunk megmaradt a jó viszony.

De nem lenne furcsa,ha pont a barátjával lenne valami köztünk?:S

2012. dec. 2. 14:45
 4/9 anonim válasza:
Egy kis féltékenység támadhat benne, hogy lehet mégsem kellett volna otthagyni...
2012. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint.Ha van benned jóérzés a kettőjük viszonyát illetően,akkor keresel mást.Egyébként nem hiszem el,hogy a sok egyedülálló pasiból nem tudsz olyat találni,aki nincs jóban az exeddel,mert ez így szemétség.
2012. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem én próbálkoztam a srácnál,hanem ő nálam.

Nekem eszembe nem jutott volna így.

2012. dec. 2. 14:49
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 14:47

Egyébként van igazság abban amit írsz.

2012. dec. 2. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rosszul esne ha így alakulna. Nem tudom megmondani hogy miért. 26F
2012. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát azért a barátnak illene rákérdeznie nálad, hogy szabad-e! :)
2012. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!