Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok légyszi olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok légyszi olyan helyeket ahol ti az én esetemben visszafogott lányokkal ismerkednétek? És ehhez tanácsot, esetleg véleményt? Nagyon megköszönném.17/f

Figyelt kérdés

Igen csak le vagyok maradva ezen a téren szó se róla. :D

Eddig nem közeledtem lányok felé, "megvoltam nélkülük", de mostmár itt lenne az ideje

bepótolni a lemaradásom.


Bemutatkozás:

Szóval egy jóképű helyes srác vagyok csak nem vagyok egy társasági ember, visszafogott vagyok.

Szabadidőmben gépezni szeretek azért mert igazából máshoz nincs kedvem (ez köt le), ezen kívül kondizok, néha olvasgatok.

Jó tanuló vagyok, a továbbtanulás célba van véve. A fizikumom rendben van, szálkás vagyok de izmos.

Nincsen sok haverom, ismerősöm, nem vagyok bulizós, inkább otthonülős. A haverokkal nem mennék szivesen sehova.


Ideálom:

Nem jönnek be a plázacicák, beképzelt csajok ebből kifolyólag kinézetre átlagos lányoknál próbálkoznék.

Sokkal fontosabb hogy kedves, megértő, aranyos csajszi legyen. (de azért ne csúnya)

És ő se legyen bulizós stb.



Tiszta sor hogy ismerkedni bárhol érdemes a cél érdekében és amúgy nincs veszteni valóm,

csak nekem olyan fura hogy pl. az utcán szólítsak le idegen lányokat ismerkedésből, valamiért ódzkodom tőle.



2012. dec. 16. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
lépj be valami templomi kórusba.
2012. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önkénteskedj!
2012. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszafogott lányok bizony mindenhol vannak (utcán, állatkertben, múzeumban, színházban, suliban, sőt, még plázában is fellelhetőek), épp csak nehezebb őket észrevenni. A plázamacskák még akkor is feltűnőbbek, ha éppenséggel nem őket favorizálod.

Egyébként ha szeretsz gépezni, nem játszol online? Mert én akárhányszor játszom, mindig találok egy rakás csajt. És talán ők nem is fognak leszólni a hobbid miatt :) Arra meg hogy éppen foglaltak, pont ugyan annyi esélyed van, mint bárhol máshol.

2012. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) ment a +

Hát igen muszáj elkezdenem ezekre a helyekre járni.

Állatkert itt nincs ahol lakom, suliból nem szeretnék, marad akkor az utca, színház, bevásárló helyek.


Találkoztam már online játékban lányokkal, játszottunk is együtt csak ők nagyon messze laktak, vagy korban nem illettünk össze. :( Amúgy igen ez is egy alternatíva csak ritkaságszámba megy hogy összefussak velük. :)

2012. dec. 16. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz pl a parkban. A kutyasétáltatós lányok ált visszafogottak és szívesen beszélgetnek valakivel miközben sétáltat (legalábbis én biztos)

Ha helyes vagy és vicces, nem lesz nehéz dolgod, főleg ha átlagos lányt keresel.

Hol laksz? Ha szeretnél írj üzit, én szívesen megismernélek :D 16/l

2013. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!