Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 16éves fiunak van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 16éves fiunak van egy 19éves bnője az pedofilság? Szal a csajt el tudják itélni ezért ha mondjuk egybe költözünk? Az eljegyzésel, Házaságal automatikusan felnőtek leszünk? Ha a szülök bele egyeznek és ehhez elég egy szülő engedélye?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
biztos nem fogtok összeköltözni és a házasságon is kár gondolkodni:D
2012. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de én azt kérdeztem hogy pedofilság e ha egy 16éves fiunak , 19éves a bnője a törvény büntetie
2012. dec. 5. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem az.
2012. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

NEM!!


14 évtől már nincs pedofília! :)

2012. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
26%
3év különbség nem baj,a 4év különbséget is elfogadják,annál több már pedofilság
2012. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó ezt honnan vetted?


MO-n aki betöltötte a 14-et az azzal létesít akár szexuális viszonyt akivel csak akar.

2012. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 5. 20:12
 8/12 anonim válasza:
65%
Onnan vettem,hogy amikor felmerül a pedofil téma,akkor mindig ezt mondják(nem egy ember,hanem több,sok embertől ezt hallottam,de ezek szerint hülyeség,de nem értem,hogy akkor miért ezt mondják sokan,de mind1)
2012. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

itt van szépen leírva :)

[link]

2012. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Mielőtt marhaságokat kérdezel/állítasz, olvasd el: [link] csak azért, hogy tisztáéban legyünk a pedofília fogalmával.

Másrészt az eljegyzés nem jogi kategória, azzal semmi nem változik ilyen értelemben.

Harmadrészt: jogilag cselekvőképes ("nagykorú") leszel a házasságtól, de azt már nem tudom pontosan, hogy milyen engedélyhez kötik, hogy fiatalkorúként házasodhass.

Negyedrészt: Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év. Ha valaki betöltötte a 14. életévét, szabadon létesíthet szexuális kapcsolatot bárkivel, aki szintén ezt az életkort betöltötte. Szóval jogilag a 30 éves férfi - 28 éves nő; 14 éves lány - 70 éves férfi; 16 éves fiú - 19 éves nő közötti szexuális kapcsolat ugyanolyan besorolásba tartozik: ha a két fél beleegyezett, egyiket sem büntetik "pedofilság" miatt. Akár tetszik anyucinak, akár nem.

Az összeköltözés már bonyolultabb dolog, én úgy tudom, a lakcím megváltoztatásához 18 év alatt szülői beleegyezés szükségeltetik. Persze az, hogy saját felelősségére egy fiatalkorú hol hál, ha azzal más bűncselekményt nem követ el, nem büntetendő.

2012. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!