Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja szakítottam a pasimmal, de vissza szeretném kapni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
hívjam fel telefonon vagy inkább menjek el oda ahol dolgozik? Melyik a jobb 5let?
2009. aug. 22. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen jobb lenne.
2009. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
személyesen mindig jobb
2009. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Részben tényleg jobb lenne személyesen, DE..


Ha egyszer csak megjelensz ott és neki ez épp akkor kellemetlen, akkor nem hagytad meg neki a döntés jogát.

Szerintem nyugodtan felhívhatod és beszéld meg vele,hogy találkozhatnátok. Korrektebb,mint beállítani hozzá.

Sok sikert Nektek!

2009. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igen,csak a munkahelyével az a gondom hogy a kollégái is tanúi lennének a dolognak és ez nekem elég ciki...:S nem akarom őt sem kellemetlen helyzetbe hozni.

Viszont ha felhívom,akkor könnyebben utasít vissza?

2009. aug. 22. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel és beszéljetek meg egy időpontot ami mindkettőtöknek jó és ketten nyugodtan tudtok beszélgetni. Szerintem nem fog visszautasítani. Próbáld meg. Sok sikert.
2009. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Még egy utolsó kérdés: nem fog kiakadni hogy mért ennyi idő után( 2 hónap) jut eszembe hogy mégis akarom? Tehát ez alapján nem utasíthat el? Bocsi a sok kérdésért de nagyon bizonytalan vagyok,mit kéne tennem és nem akarom hogy kinevessen..:S
2009. aug. 24. 16:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Hidd el ha Ő is érez (még) valamit irántad akkor nem fog elutasítani, bár nem értelek, ha szakítottál vele akkor mért szeretnél vissza menni hozzá? akkor ugy érezted h nem szereted?

Mert ha így volt akkor lehet h Ő kicsit félni fog a dologtól... bár nem ismerlek egyikőtöket sem :)

2009. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szeretem,nagyon is...amikor szakitottam Vele,akkor is ugyanúgy szerettem és ez máig nem múlt el.Csak neki volt vkije és nem tudott dönteni.Én meg megfutamodtam.Mondtam neki akkor legyél vele.Közben majd belehaltam annyira fájt.Csak közben folyton arra gondolok,ha akkor nem lépek le,még együtt lennénk :S Nem tudom. Tudom most jön a szöveg hogyha szeret,akkor szakit a másikkal,nos ez nem ilyen egyszerű...mindegy,hosszú a sztori. :(
2009. aug. 26. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Én tutira kiakadnék!

Kellek nem kellek.....?

A kimondott szónak súlya van!

2009. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én nemet mondanék. Beszélgetni lehet minden, de ha egyszer visszautasitnak ...
2009. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!