Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja szakítottam a pasimmal, de vissza szeretném kapni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
hívjam fel telefonon vagy inkább menjek el oda ahol dolgozik? Melyik a jobb 5let?
2009. aug. 22. 17:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
most ezt arra értitek hogy nem fog visszafogadni?azért mentem el,mert túl sok volt nekem,túlságosan szerelmes voltam belé.Nem bírtam cérnával.Tudom nem vagyok normális,de mikor együtt voltunk,állandóan csak ő járt a fejemben,már aludni sem tudtam nyudodtan,annyira akatam őt.Azt hittem jobb lesz ha elhagyom,de nem.Most meg a szerlmi bánat gyötör...:(( Nem tudom mit csináljak
2009. szept. 6. 19:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Jól vagy?

Ha szeretsz valakit számodra az a megoldás, hogy elhagyod?

Ő is szeretett?

Mert ha igen akkor végképp nem értem!!!

2009. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
szeretett,ezt mondta,de nem tudta elhagyni a nőjét.Illetve azt mondta hogy bizonytalan és nem tudja.Én erre meg megsértődtem és otthagytam. Mondom akkor legyél vele.Csak az a gáz,hogy soha nem éreztem neki iránt még ilyen vágyat és szerelmet és már nem is fogok...és nem akar elmúlni pedig már egy csomó idő eltelt
2009. szept. 7. 19:22
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd!

Ha tényleg szeretett volna akkor elhagyja azt akit "nem szeret" és megkeres téged.

Gondolom ő a régi barátnőjével van!

Ne kínozd, ne tedd ki magad annak, hogy kihasználjon érzelmileg, testileg!

2009. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!