Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most visszavágjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most visszavágjak neki vagy szarjam le?

Figyelt kérdés
Van egy csaj kb. 2 hete vett fel msn-re és már képet is küldtem neki, de ő kitalálta, hogy neki nincs is képe. Írta, hogy helyes vagyok bejövök neki. Aztán már elkezdte írkálni, hogy szeret stb. Viszont ő képet azóta se küldött. Ámde cseles voltam és az msn oldalán ahol be lehet lépni a profilhoz megnéztem. A teljes nevét se tudtam de ott ki volt írva :) Megkerestem myvipen és iwiwen. Egyedül myvipen volt képe ott is 2. A csaj nagyon kövér és zsíros hajú szemüveges vagyis baromira nem tetszik. Ráaádsul eddig úgy voltam vele, hogy barátnak oké. Aztán tegnap meg tegnap előtt már úgy beszélt velem mintha én futnék utána :S Magyarán már kilépett meg elég flegmán kezelt minth aő megszerezett volna engem. Persze én még így is voltam olyan, hogy nem olvastam be neki, hogy tudom, hogy miért nem küldesz képet és láttalak myvipen. Nem akartam megsérteni pedig ahogy viselkedett az kicsit meglepett. A barátnőinek is mutogatta a képem, hogy ez a pasi hajt msot rá :S azok meg fel is vettek msn-re hogy mondta nekik a csaj, hogy hajtok rá. Mondom én? csak lestem... szerintetek mit csináljak? Letöröljem vagy olvassak be neki kicsit?
2009. aug. 22. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvass be neki. Áááá ki nem állhatom az álszent csajokat, olyan tépnivalók!! Ne hagyd magad, pláne egy félreértés miatt! Állj ki magadért!!
2009. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá, ne foglalkozz vele. Szerintem azért lehetett flegma veled, mert a myvipen nézte a látogatóit és köztük lehettél te is és felismerhetett. Ő ezzel csak menőnek szertett volna tűnni a többi barátnőjénél, hogy ő rá is "hajtt" egy fiú. Mert ahogy irtad nem az eseted és hát ő ezért nem küldött képet mert tudta ezt.Szerintem nem igazán kedvelhetik őt ha ilyeneket tesz.Nem érdemes visszavágni.
2009. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajjal ne is foglalkozz, vagy mond meg neki a véleményed, meghogy ne mondogassa mindenkinek, hogy hajtasz rá és kész, mert hogy csak barátnak kéne, de mostmár inkább annak se.
2009. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az előttem válaszolóval!Egyébként meg az lesz a legjobb ha semmi köszönés nélkül letörlöd a fenébe.Legyél te az okosabb, ez már alapból egy rendes dolog hogy nem törölted le azonnal, amikor megláttad hogy néz ki...sokan ezt tették volna.Nem érdemes foglalkozni vele, és amúgy is sokkal idegesítőbb lesz neki ha látja hogy ennyire leszarod.
2009. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az előttem válaszoló a 17:29
2009. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a fenébe.
2009. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne töröld le meg semmi, de végképp rá se írj! Ha ír legyél flegma meg bunkó, akkor majd rájön..
2009. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondold a helyébe magát,pont ezért ilyen,mert a valóságban ő nem szép, és nem lehetne ilyen jó pasija. Szerintem megbocsátható bűn,amit tett. A helyedben semmiképp nem sérteném meg,csak nem keresném többet. Tiltsd le,és kész. És ezt nem azért írom,mert énis kövér,csúnya lány vagyok,csak sajnálom szegény lányt,hogy ilyen módszerekhez kell folyamodnia.
2009. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*magad*-előző voltam
2009. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne titsd meg semmi, maradjon csak fönt, és lássa, hogy nem hiányzol neki, sőt! nagyon fogja idegesíteni, hogy nem érdekel már téged, még barátként sem.
2009. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!