Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akinek a figyelmét igazán szeretném felkelteni az rám sem bagózik, ellenben a többi férfi igenis érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Sajnos ez évek óta így megy.Ha nekem tetszik egy pasi az sosem vesz észre engem,ellenben aki nem tetszik nekem az rám figyel.Mit kellene tegyek,hogy az,aki bejön nekem rámfigyeljen?
2012. dec. 16. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb beszélni vele és elmondani mit érzel vagy gondolsz? ez általában így van hogy pont az nem veszi észre amit csinálsz akiért csinálod.
2012. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne,ne,ne, NE mondja el neki, az a legnagyobb baki amit egy nő elkövethet!

Sajnos ez a sors. Velem is így volt nagyon sokáig... De aztán minden jött magától, fordult a kocka, és hihetetlenül boldog vagyok. <3

Nem lehet, hogy csak te nem veszed észre, hogy valaki olyan érdeklődik utánad, aki tetszik, csak te nem veszed őt észre?:)

2012. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szóval fel a fejjel, NE ADD FEL A REMÉNYT!!:)

2012. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem,már egyszer pofára estem emiatt,és nem akarnám átélni mégegyszer.Próbálo felhívni magamra a figyelmét,de minden erőfeszítésem ellenére hiába. Olyan egyenessen,hogy - bejösz nekem - nem tudok viszonyulni hozzá.
2012. dec. 16. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ebben sok fiatal szenved,biztos veletek született tehetség.
2012. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azzal nem mész semmire hogy próbálom felhívni magamra a figyelmet. Hidd el ha annyira próbálkozol már rég észrevette volna. Így is csalódhatsz mert amíg te csak próbálkozol lehet hogy más csaj már rég rástartol. Inkább beszélj vele és úgy próbálkozz érd el nála hogy figyeljen rád meg hogy érdekelje amit mondasz.
2012. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj...hidd el gáz, ha próbálod felhívni magadra a figyelmet! Inkább maradj természetes....
2012. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha nem küldök jeleket hogyan vehetné észre,hogy tetszik nekem?
2012. dec. 16. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:

sehogy, a jel kell :D Én sosem venném észre ha nincs érdeklődés jel :P

majd összejön, örülj hogy csaj vagy legalább érdeklődnek irántad, rengeteg csávó van akit le is sz@r mindenki :P

2012. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!