Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Ti mindig észreveszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mindig észreveszitek, hogy ha egy férfi érdeklődik irántatok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a Nők mindig észreveszik-e ha felkeltik egy férfi figyelmét?! Magyarul hogy van az, hogy ha van egy Nő, aki iránt majd egy éve feltűnően érdeklődöm, és a szemkontaktusból és az apró szemezésekből ítélve ez kölcsönös, akkor Ő mégis meglepődik, mikor megszólítom és elmondom neki, hogy vonzódom hozzá?!
2012. márc. 28. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én csak akkor veszem észre, ha én is érdeklődök iránta és így figyelmem középpontjába kerül.
2012. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én vak vagyok hozzá. Sosem veszem észre, ha nem mondja meg konkrétan. De én már csak ilyen selejtes vagyok...

24/N

2012. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Amit észrevesznek azt észreveszik amit nem azt nem. Honnan tudják, hogy mindig észrevették-e egy férfi érdeklődését? Hihetetlen. Először gondolj bele mit kérdezel utána kérdezz.
2012. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég hamar feltűnik, de azért, mert én mindig figyelem az embereket. Aki nem annyira figyelmes, nem kötik le az emberek gesztusai, az nem veszi észre.
2012. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem veszem észre többnyire, volt olyan, hogy mások hívják fel rá a figyelmemet hogy egy pasi "néz".
2012. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi észre, honnan tudja, hogy nem vette észre?
2012. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy pasi bevallotta, hogy tetszem neki, meglepődtem... Visszagondolva voltak jelek, de mielőtt bevallotta volna, nem vettem észre semmit a dologból.
2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3. válasz: a kérdést nem véletlenül tettem fel! Akkor mégis létezik, hogy egy Nő veszi a férfi jeleit, de az egész nem tudatosul benne! De azért pozitívan lereagálja! Ez tudatalatti vonzalom lehet vagy mi? Érdekes!

Köszönöm mégegyszer!

2012. márc. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!