Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom időt kért. Kimerült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom időt kért. Kimerült, stresszes a munkája, nincs ideje semmire. Tehetek valamit? Igaz vagy kamu, hogy ez a baj?

Figyelt kérdés
A mostani barátom egyik barátnőm egyetemi évfolyamtársa és barátja. Kb 2 hónapja kezdett el udvarolni, állítólag hónapok óta nagyon tetszettem neki, október közepe óta vagyunk együtt. Nagyon kedves és figyelmes volt velem mindig, ölelt, bújt, szeretkeztünk. Heti 3-4 napot töltöttünk együtt. Azt már az elejétől fogva tudtam, hogy nehéz időszaka van, munkahelyet váltott, és egy elég stresszes munkakörbe került, kb 11 órát dolgozik, még próbaidős. Sokszor panaszkodott, próbáltam nyugtatni, de az utóbbi 2 hétben már alvászavarra és gyomoridegre is panaszkodott, majd már lemondta a randinkat az utolsó percben, alig jelentkezett utána. Annyit írtam neki, hogy megértem, ha pihire van szüksége, de ha nem találkozunk, legalább beszélgessünk, és itt vagyok neki, ha szeretné, és szeretném, ha működne a kapcsolatunk. Azt mondja, örül, hogy így állok hozzá, az a baj,hogy nagyon nincs ideje semmire, csak rohan rohan, mindenhol meg kell felelnie...Arra kért, adjak neki kis időt, amíg helyre teszi magát, s eldönti mit akar és hogyan a jövőben, és ez nem ócska szöveg a részéről. Most várok...:( Van értelme?

2012. nov. 24. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme, ha jól működik. :) Mindenkivel megeshet az ilyen, és szegény még rosszabbul érezné magát, ha elhagynád. Egy ilyet ki kell bírnia egy komoly kapcsolatnak. Szerintem várj, nem veszítesz semmit. :)
2012. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy stresszes,még beszélgetni lehet.Nem értem az ilyen viselkedést.
2012. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hanariko ***** válasza:

Szerintem van. Ha az a napi 11 óra tényleg tömény gürcölés, ráadásul új munkahely, ahol teperni is kell + gyomorideg meg ilyen komolyabb bajok... azzal nem kéne orvoshoz fordulnia?

Amúgy sztm van értelme várnod.

2012. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) annak is örülök, hogy még senkinek nem tűnt fel, hogy a barátnőm régi barátjáról van szó, tehát kényes szitu lehet ha szakításra kerül a sor, így akár időhúzás is lehet. (akkor ez csak nekem jut eszembe?)Persze hinni akarok neki, és tökre sajnálom a stressz miatt, de mégis! kizár most az életéből! én meg szomorúságomban kombinálok...
2012. nov. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!