Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel együtt vagyok nagyon szerelmes vagyok belé. Viszont most kiderült hogy a volt barátomtól teherbe stem :/ Elmondanátoka mostaninak?

Figyelt kérdés
Félek hoyg elhagy viszont a gyerekem apjával nem avgyok jóban még nem mondtam meg neki hogy mi van.. Nem akarom elveszíteni annyira szeretem őt akivele gyütt vagyok.
2012. dec. 16. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ahogy elhagytad az exed, rögtön a másik karjaiban kötöttél ki? Vagy megcsaltad? Azért nem mindegy :D
2012. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
5%

az exed szard le.

az ujnak mondd hogy tőle van a gyerek. ha a mostani csavod hasonlit az exedre akkor a gyerekre nem fog gyanakodni

2012. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
pff 2-es ennél szemetebb mocskos köcsög tanácsot nem tudsz adni neki? Szánalmas... Mindenképp mond el neki. Azt beszéljétek meg mi legyen a sorsa.
2012. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Mondd el a mostani párodnak, ne egy hazugságra építsd a kapcsolatotokat.


Mit szeretnél? Megtartani a babát?

2012. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ASOT ***** válasza:
66%

Ismertem egy ilyen lányt.

Elkezdett ismerkedni egy sráccal, a pasijával még dugtak egyet és lett egy gyerek és utána szakított a pasijával, és utána 1-2 nappal ismerte meg a srácot.

Beleszeretett, a srác is belé.

A csaj 3 hétig hezitált h mit tegyen...elvetesse vagy ne??

De csak akkor mondta el az új srácnak h terhes mikor feltűnt neki h a csajnak már 6 hete nem jött meg.


De együtt maradt a lánnyal. A lány 4 hónappal később mondta el az exének h terhes tőle. Az exe visszajött h akkor kell neki is és nem fogja elhagyni és mindent rendbehoz..a csaj visszafogadta az új sráccal eg szakított akibe bele volt zúgva, de a srác jobban volt belezúgva a lányba. Elgogadta volna gyerekkel is,


Mikor a gyerek megszületett teltek a hónapok és a lányt a gyermekének az apja elhagyta h neki ez sok ez neki nem megy és nem kell. Majd a srácot felkereste az újra elkezdett hinni as csajnak , de később megunta a gyerek miatt mert az sok volt neki.


így a csaj 2 szék közé bummmmmmmm

2012. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem nem egyből másnál vigasztalódtam ez nem az én világom. Kb 2 hónapos vagyok és 1 hónapja vagyok együtt a mostani barátommal. szóval volt egy egy hónapos szünetem sé most derült ki nemrég hoyg az vagyok.. Nem tudom mit csinálhatnék mivel az akivele gyütt vagyok nem hinném hoyg elfogadna gyerekestől hisz ő még nem szeretne babát meg enm si az ővé ráerőszakolni meg enm akarom és nem si fogom. Sőt az apjára se mivel nem jól váltunk el viszont ő még mindig keres engem és tudom hogy segítene mindenbe.De őt nem szeretem. Hát hogy a babát megtartom e azt enm tudom nem szeretném elvetetni nincs szívemmegolni őt ő nem tehet semmiről meg akartam is babát régóta csak nem így:/ Mindenképp elmondom neki mert szerintem ez így lenne fer tőlem. Aztán amjd lesz ami lesz majd kiderül. Koszonoma válaszokat.
2012. dec. 16. 22:17
 7/17 ASOT ***** válasza:

nem tudom pontosan hány hetes terhes vagy??

2 hónap köbö....


Ilyenkor azért már veszélyes elvetetni....


Ha szed van ami eddig nem sok volt, de most lehetne! :)

Akkor szépen beszélsz az igazi apukával, elmondasz neki mindent, és megbeszélitek mi lesz. Elmondod h nem akarsz vele lenni többet, mert mást szeretsz amihez nem sok köze van.


és utána beszélsz az új sráccal is , hogy mire jutottál az exeddel. Vele is szépen megbeszélsz mindent.

Elmondod neki amit itt nekünk!!!!! Különben seggberuglak!

Elmondod h nem akarod ráerőszakolni ésatöbbi meg amivel az exedell jutottatok. Légy vele őszinte!


Aztán elválik mi lesz hogy mit sikerült a 2 pasival megbeszélned és az alapján hozhatsz döntést.


De aki majd szülésnél a kezedet fogja fogni az lesz a párod (amennyiben lesz aki fogja)! Ott lesz a pont!

2012. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nem tudom pontosan mert orvoshoz majd csak eztán megyek mert nem kaptam hamarabb időpontot. Ez lesz muszáj lesz elmondanom neki mindent de tudom hogy segíteni fog ahogy ismerem. Koszonom szépen hogy írtál meg hogy probálsz segíteni aranyos vagy. Remélem minden rendben lesz. A babát szeretném megtartani de egyedül nem lesz konnyű.
2012. dec. 16. 22:31
 9/17 anonim ***** válasza:

az utlsónak: az anyának a 9. héten a "legegészségesebb" elvetetni..

kedves kérdező, gyors döntésre van szükség...

2012. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Próbálok gyors és jó dontést hozni csak nehéz. :/ Majd ha beszéltem az apukával eldontjük mi legyen. De koszonoma válaszokat sokat segítettetek.
2012. dec. 16. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!