Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belekezdeni úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belekezdeni úgy egy párkapcsolatba, ha nem vagyok "szerelmes" a másikba, csak szimpatikus? 21/L

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal, aki nagyon kedves, okos, intelligens, normális. Szerintem viszonylag jól is néz ki. Jól érzem magam vele, kedvelem, de egyelőre nem érzek semmit. Érdemes így elkezdeni egy kapcsolatot?

2012. dec. 16. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán.Ha érzem valamit.Igazából ez a másik féllel lenne kitolás.
2012. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Én eddig úgy tudtam, hogy minden kapcsolat szimpatizálással indul majd később lesz belőle szerelem.

És miért ne lenne érdemes, mégis mit veszíthetsz?

2012. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz még férjhez menni, akkor igen
2012. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért ne? Próba szerencse. Aztán majd kiderűl idővel, hogy lesz-e a dologból valami. Hanem, akkor legalább megpróbáltad!
2012. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ASOT ***** válasza:

Szerintem megvan itt minden ahhoz, hogy belekezdj , vonzódsz is hozzá ha jól látom.

az, hogy belehabarodsz e az majd elválik. De ha szeretsz vele lenni, jó érzés vele lennie mellette odabújni hozzá és fontos is neked akkro az elég.

2012. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

veszíteni nem fogsz

ha azt érzed hogy el tudsz vele képzelni szexet és nem undorodsz a külsejétől az már egy jó jel, onnantól kialakulhat a többi érzés is

2012. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is így mentem bele a jelenlegi kapcsolatomba és nem bántam meg:)
2012. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 17. 14:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Én beleestem már ebbe a hibába. Nem tanácsolnám neked. Ha már kezdetben sincs meg a lelkesedés, az izgalom, nem érdemes magad azzal áltatnod, hogy majd "idővel" kialakul.
2012. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem érzed azt amit kell akkor várj még egy kicsit!beszéljétek meg!
2012. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!